رفع مشکل تاری صفحه تلویزیون

 رفع مشکل تاری صفحه تلویزیون

رفع-مشکل-تاری-صفحه-تلویزیون

در این مقاله در زمینه علت تاری تلویزیون و رفع مشکل تاری صفحه تلویزیون  ال جی (LG) توضیح داده می شود. در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

علت تار شدن صفحه تلویزیون  ال جی (LG):

هنگامی که یک صفحه تلویزیون یک تصویر تار را نشان می دهد ، دلایل زیادی می تواند داشته باشد. از تنظیمات نادرست تلویزیون گرفته تا استفاده از جعبه کابل ناسازگار. در بیشتر موارد ، می توان با عیب یابی و یافتن منبع مشکل ، یک تصویر تار را برطرف کرد.

رفع مشکل تاری صفحه تلویزیون ال جی (LG)

مرحله ۱

سیم برق را از تلویزیون جدا کنید و آن را به پریز دیگری متصل کنید. پریز برق فعلی می تواند تداخل ایجاد کند ، باعث تاری صفحه نمایش می شود. محافظ برق با کیفیت بالا اغلب به رفع تداخل الکترونیکی کمک می کند.

مرحله ۲

دستگاه های الکترونیکی اطراف را از تلویزیون دور کنید. رایانه ها و سایر تجهیزات الکترونیکی و همچنین لوازم خانگی اغلب منبع تداخل الکتریکی مسئول ایجاد یک تصویر تار هستند.

مرحله ۳

اتصالات کابل بین تلویزیون و جعبه کابل را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که از کابل های صحیح استفاده می کنید. در تلویزیون با کیفیت بالا ، از کابل های HDMI استفاده کنید ، که به طور خاص برای انتقال سیگنال های با کیفیت بالا به تلویزیون طراحی شده اند. از کابل های آنالوگ یا اتصالات RCA با این نوع تلویزیون استفاده نکنید. اتصالات RCA معمولاً قرمز ، سفید و زرد رنگی هستند.

مرحله ۴

ویژگی کاهش صدای دیجیتال در تلویزیون را خاموش کنید. کاهش نویز دیجیتال با تغییر سطح نور ، وضوح و سایر خصوصیات بصری ، تصویر طبیعی تصویر نمایش داده شده روی صفحه را تنظیم می کند. گاهی اوقات ، این تنظیمات می تواند در کیفیت تصویر تداخل داشته باشد و باعث افت کیفیت آن شود.

در صورت نیاز به رفع مشکل تاری صفحه تلویزیون ، تعویض قطعات ، تعمیر پاور تلویزیون ال جی و کلیه برند های تلویزیون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ ، کامپیوتر صدرا 

مرحله ۵

مشخصات تلویزیون و جعبه کابل را مرور کنید. اگر تلویزیون از کیفیت بالایی (HD) برخوردار است اما جعبه کابل از این طریق نیست ، جعبه کابل را ارتقا دهید و یک مدل سازگار با HD جایگزین کنید. تلویزیون های HD بدون جعبه کابل HD تصویر مناسبی را نمایش نمی دهند.

مرحله ۶

تنظیمات نمایشگر را طوری تنظیم کنید که تصویر دیگر تار نشود. اگر یک کانال با تعریف استاندارد را در تلویزیون HD تماشا کنید ، تصویر متناسب با صفحه تلویزیون کشیده و تحریف می شود. تنظیمات صفحه را تنظیم کنید تا تصویر کشیده یا تحریف شده به نظر نرسد.

در صورت تار شدن صفحه تلویزیون ، تغییر رنگ صفحه تلویزیون و … می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره تماس تعمیرات تلویزیون مشهد  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

مرحله ۷

پرده ها را ببندید و چراغ های اتاق را که در حال تماشای تلویزیون هستید خاموش کنید. تابش خیره کننده روی صفحه می تواند کیفیت تصویر را کاهش دهد.

کلیه خدمات تعمیراتی همراه با گارانتی ارایه می شود . در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *