تعمیر تلویزیون سونی (Sony)

 تعمیر تلویزیون سونی (Sony)

تعمیر-تلویزیون-سونی صدرا سرویس

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی (SONY) ، تعمیرات انواع تلویزیون در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) به همراه گارانتی در مشهد و سراسر کشور 

شماره تماس تعمیرات تلویزیون مشهد  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، کامپیوتر صدرا 

یکی از با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار سونی است که بسیاری از خریداران تنها با شنیدن نام آن اقدام به خرید می کنند. سونی محصولات الکترونیکی متنوعی را به بازار ارائه داده است که تلویزیون هم نمونه ای از آن است.

اما کیفیت اثبات شده ی محصولات سونی ضامن خرابی آن نبوده است و محصولات ارائه شده توسط این برند مانند سایر لوازم الکترونیکی در معرض آسیب و تخریب قرار دارند.

تلویزیون کالایی پر استفاده است که نسبت به سایر لوازم الکترونیکی بیشتر در معرض آسیب دیدگی قرار دارد.

تلویزیون سونی نیز علی رغم تمام مزایای اثبات شده گاها ممکن است نیازمند تعمیر باشد و همین نیاز سبب شده است که توجه ها به مراکز معتبر تعمیر تلویزیون سونی جلب شود.

اما باید دانست تعمیرات تلویزیون سونی مانند سایر لوازم الکترونیکی از حساسیت بالایی برخوردار است و اشتباهات کوچک ممکن است تاوان های بزرگی در پی داشته باشد پس همین حساسیت ها انتخاب درست را لازم کرده است.

شرکت های تعمیراتی بسیار مدعی هستند که از پس تعمیر تلویزیون سونی بر می آیند اما عدم اعتماد به هر شرکتی از دوباره کاری و یا آسیب دیدگی کالا جلوگیری می کند پس لازم است با شرکت های متخصص آشنا شد تا  کار را به متخصصین امر سپرد.

تعمیر تلویزیون سونی در خدمات صدرا

تعمیر تلویزیون Sony زمانی اهمیت می یابد که نگاهی اجمالی به قیمت های این محصولات شود.

افزایش قیمت ها با توجه به قدرت خرید پایین مردم سبب شده است که تعمیر در اولویت بالاتری از خرید قرار گیرد اما تعمیرات تلویزیون سونی کاری تخصصی است که تنها افراد متخصص و کارآمد از پس آن برمی آیند.

شرکت صدرا با به کارگیری افراد متخصص و با تجربه کیفیت تعمیرات خود را تضمین کرده است و در راستای ارتقای این کیفیت به کسب دانش و مهارت های جدید تاکید بسیار دارد.

قیمت تعمیرات در شرکت صدرا نسبت به سایر شرکت های تعمیراتی بسیار ارزان تر تمام می شود و این نشان از کم کاری و کار بی کیفیت نیست زیرا شرکت صدرا مفتخر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصل به عنوان جایگزین استفاده کند.

نکته ی حائز اهمیت دیگر که شرکت صدرا در راس امور خود قرار داده است ممانعت از تعویض بی جا و غیر ضرروزی قطعات است و این شرکت هدف خود را تلاش برای تعمیر قطعات به جای تعویض آنها قرار داده است.

با توجه به اینکه نبود تلویزیون سبب کلافگی اهالی خانه می شود شرکت صدرا تعمیر تلویزیون سونی را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد و این امر به دلیل مهارت و دانش بسیار زیاد تعمیرکاران فعال در این شرکت است. از آنجایی که شرکت صدرا به خدمات و تعمیرات خود مطمئن است جهت جلب رضایت مشتریان در صورت لزوم ضمانت پس از تعمیر نیز ارائه می دهد.

در نهایت برای برخورداری از کیفیت بالای تعمیرات و قیمت تمام شده ی پایین لازم است به شرکت صدرا اعتماد کرد و با توجه به حساسیت بالای تلویزیون های سونی تعمیر آنها را به دست متخصصین این امر سپرد.

مدلهای تلویزیون SONY بهترین محصولات برای سالهای زیادی بوده و بوده اند. 

آنها به دلیل قابلیت اطمینان و دوام شناخته شده اند و مانند نمونه های مشابه خود ، هم اکنون با ویژگی های مختلف کاربر پسند ساخته شده اند.

 ما هنوز از طرف مشتریانی دریافت می کنیم که بخواهند تلویزیون CRT 20 ساله خود را تعمیر کنند به دلیل ماندگاری تلویزیون. سونی در طی سال ها تغییرات زیادی در طراحی و فناوری خود ایجاد کرده است تا با مارک های دیگر مانند سامسونگ و ال جی رقابت کند.

با این وجود ، چون دستگاه الکترونیکی است و دقیقاً مانند سایر دستگاه های الکترونیکی ، تلویزیون SONY شما می تواند بدون اطلاع قبلی در هر زمان خراب شود.

خرابی های رایج در مدل های تلویزیونSONY:

  • بدون عکس / بدون نوربک لایت 
  • پس زمینه هیچ تصویری وجود ندارد اما صدا را می شنود روشن نمی شود
  • بدون چشمک زدن نور چراغ آماده به کار بارها چشمک می زند
  • ایجاد صدای کلیک روشن و خاموش کردن مداوم بعد از چند ثانیه خاموش می شود
  • ارتباطات Wi-Fiغیر متصل یا شناسایی نمی کند
  • خطوط روی صفحه

ایراد معمول در مدل های سونی این است که صفحه اصلی آنها دیگر متوقف نمی شود و این منجر به روشن نشدن تلویزیون می شود.

این عیب گاهی اوقات با استفاده از ارتقا software نرم افزاری در برد اصلی خود یا گاهی با جایگزینی IC نرم افزار روی خود برد اصلی با یک نرم افزار جدید برطرف می شود.

 ۸۰ تا ۹۰ درصد مواقع ، ساخت هر تلویزیون خطای منبع تغذیه دارد که معمولاً با تعویض خازن های روی برد تعمیر می شود. اما مواردی نیز وجود دارد که برد اصلی باعث خطا شده و اجازه نمی دهد صفحه منبع تغذیه روشن شود.

 بعضی اوقات هنگام روشن بودن و خاموش بودن تلویزیون ، مقصر اصلی برد اصلی و / یا نرم افزار موجود در برد اصلی است. 

وقتی هیچ تصویری از تلویزیون دریافت نمی کنید ، علت خطا ممکن است Logic یا TCON باشد.

دسترسی مهندسی به وجود آمدن خطا کاملاً دشوار است. بسیاری از اوقات مشتری از ما می پرسد که مطمئناً قبلاً با این خطا روبرو شده بودیم ، که ما پاسخ می دهیم بله و ما سعی می کنیم رقمی راجع به هزینه آن برای آنها ارائه دهیم ، اما به دلیل اینکه ما تشخیص نداده ایم فقط می توانیم تلویزیون را حدس بزنیم.

زیرا ، حتی اگر خطایی که مشتری از طریق تلفن برای ما توصیف می کند ، پیچیده به نظر برسد ؛ مشخص شده است که گاهی اوقات راه حل بسیار ساده بود که ما با مراجعه به آن حل کردیم.

صفحه های شکسته:

اگر تلویزیون SONY (یا هر تلویزیون دیگری برای این موضوع) دارای صفحه آسیب دیده و خراب باشد. 

پس از آن هیچ وقت برای تعمیر اقتصادی نیست. جایگزینی صفحه جدید برای مشتری بیشتر از ارزش تلویزیون خواهد بود. پانل صفحه نمایش ۹۰٪ ارزش تلویزیون را تشکیل می دهد و وقتی نیروی کار را به آن اضافه کنید ، هرگز تعویض صفحه امکان پذیر نخواهد بود.

اگر برای اهداف بیمه به گزارش ارزیابی نیاز دارید ، در اینجا با ما تماس بگیرید

تلویزیون-ال-سی-دی-هوشمند-سونی-مدل-KD-65X8500G
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۶۵X8500G

تلویزیون-ال-ای-دی-سونی-مدل-KD-55X9000F
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۵۵X9000F

تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-مدل-KD-49X7500F
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۹X7500F

smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-46HX750
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۶HX750

تلویزیون-ال-سی-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-32EX520
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۳۲EX520

تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KLV-40EX500
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۰EX500

smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-55W900A
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۵۵W900A

تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KLV-40BX450
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۰BX450

تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-32EX650
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۳۲EX650

smart-view
flat-panel
4k-hdr
flat-panel
smart-view
flat-panel

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *