تعمیر-تلویزیون-سونی صدرا سرویس

تعمیر تلویزیون سونی (Sony)

 تعمیر تلویزیون سونی (SONY) ، تعمیرات انواع تلویزیون در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) به همراه گارانتی در مشهد و سراسر کشور ، کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود.

شماره تماس تعمیرات تلویزیون مشهد  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، کامپیوتر صدرا 

یکی از با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار سونی است که بسیاری از خریداران تنها با شنیدن نام آن اقدام به خرید می کنند. سونی محصولات الکترونیکی متنوعی را به بازار ارائه داده است که تلویزیون هم نمونه ای از آن است.

اما کیفیت اثبات شده ی محصولات سونی ضامن خرابی آن نبوده است و محصولات ارائه شده توسط این برند مانند سایر لوازم الکترونیکی در معرض آسیب و تخریب قرار دارند.

تلویزیون کالایی پر استفاده است که نسبت به سایر لوازم الکترونیکی بیشتر در معرض آسیب دیدگی قرار دارد.

تلویزیون سونی نیز علی رغم تمام مزایای اثبات شده گاها ممکن است نیازمند تعمیر باشد و همین نیاز سبب شده است که توجه ها به مراکز معتبر تعمیر تلویزیون سونی جلب شود.

اما باید دانست تعمیرات تلویزیون سونی (sony) مانند سایر لوازم الکترونیکی از حساسیت بالایی برخوردار است و اشتباهات کوچک ممکن است تاوان های بزرگی در پی داشته باشد پس همین حساسیت ها انتخاب درست را لازم کرده است.

شرکت های تعمیراتی بسیار مدعی هستند که از پس تعمیر تلویزیون سونی sony بر می آیند اما عدم اعتماد به هر شرکتی از دوباره کاری و یا آسیب دیدگی کالا جلوگیری می کند پس لازم است با شرکت های متخصص آشنا شد تا  کار را به متخصصین امر سپرد.

تعمیر تلویزیون سونی در خدمات صدرا

تعمیر تلویزیون سونی  Sony زمانی اهمیت می یابد که نگاهی اجمالی به قیمت های این محصولات شود.

افزایش قیمت ها با توجه به قدرت خرید پایین مردم سبب شده است که تعمیر در اولویت بالاتری از خرید قرار گیرد اما تعمیرات تلویزیون سونی کاری تخصصی است که تنها افراد متخصص و کارآمد از پس آن برمی آیند.

شرکت صدرا با به کارگیری افراد متخصص و با تجربه کیفیت تعمیرات خود را تضمین کرده است و در راستای ارتقای این کیفیت به کسب دانش و مهارت های جدید تاکید بسیار دارد.

قیمت تعمیرات تلویزیون sony  در شرکت صدرا سرویس نسبت به سایر شرکت های تعمیراتی بسیار ارزان تر تمام می شود و این نشان از کم کاری و کار بی کیفیت نیست زیرا شرکت صدرا مفتخر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصل به عنوان جایگزین استفاده کند.

در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون Sony  با کارشناسان ما تماس بگیرید شماره تماس :  ۳۷۰۲۴-۰۵۱

نکته ی حائز اهمیت دیگر که شرکت صدرا در راس امور خود قرار داده است ممانعت از تعویض بی جا و غیر ضرروری قطعات است و این شرکت هدف خود را تلاش برای تعمیر قطعات به جای تعویض آنها قرار داده است.

با توجه به اینکه نبود تلویزیون سبب کلافگی اهالی خانه می شود شرکت صدرا تعمیر تلویزیون سونی را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد و این امر به دلیل مهارت و دانش بسیار زیاد تعمیرکاران فعال در این شرکت است.

 از آنجایی که شرکت صدرا به خدمات و تعمیر تلویزیون سونی  خود مطمئن است جهت جلب رضایت مشتریان در صورت لزوم ضمانت پس از تعمیر نیز ارائه می دهد.

در نهایت برای برخورداری از کیفیت بالای تعمیرات و قیمت تمام شده ی پایین لازم است به شرکت صدرا اعتماد کرد و با توجه به حساسیت بالای تلویزیون های سونی تعمیر آنها را به دست متخصصین این امر سپرد.

مدلهای تلویزیون SONY بهترین محصولات برای سالهای زیادی بوده و بوده اند. 

آنها به دلیل قابلیت اطمینان و دوام شناخته شده اند و مانند نمونه های مشابه خود ، هم اکنون با ویژگی های مختلف کاربر پسند ساخته شده اند.

 ما هنوز از طرف مشتریانی دریافت می کنیم که بخواهند تلویزیون CRT 20 ساله خود را تعمیر کنند به دلیل ماندگاری تلویزیون. سونی در طی سال ها تغییرات زیادی در طراحی و فناوری خود ایجاد کرده است تا با مارک های دیگر مانند سامسونگ و ال جی رقابت کند.

با این وجود ، چون دستگاه الکترونیکی است و دقیقاً مانند سایر دستگاه های الکترونیکی ، تلویزیون SONY شما می تواند بدون اطلاع قبلی در هر زمان خراب شود و به  تعمیرات تلویزیون Sony نیاز پیدا کنید. 

خرابی های رایج در مدل های تلویزیونSONY:

  • بدون عکس / بدون نوربک لایت 
  • پس زمینه هیچ تصویری وجود ندارد اما صدا را می شنود روشن نمی شود
  • بدون چشمک زدن نور چراغ آماده به کار بارها چشمک می زند
  • ایجاد صدای کلیک روشن و خاموش کردن مداوم بعد از چند ثانیه خاموش می شود
  • ارتباطات Wi-Fiغیر متصل یا شناسایی نمی کند
  • خطوط روی صفحه

رفع مشکلات رایج نرم افزاری

ایراد معمول در مدل های سونی این است که صفحه اصلی آنها دیگر متوقف نمی شود و این منجر به روشن نشدن تلویزیون می شود.

این عیب گاهی اوقات با استفاده از ارتقا software نرم افزاری در برد اصلی خود یا گاهی با جایگزینی IC نرم افزار روی خود برد اصلی با یک نرم افزار جدید برطرف می شود.

 ۸۰ تا ۹۰ درصد مواقع ، ساخت هر تلویزیون خطای منبع تغذیه دارد که معمولاً با تعویض خازن های روی برد تعمیر می شود. اما مواردی نیز وجود دارد که برد اصلی باعث خطا شده و اجازه نمی دهد صفحه منبع تغذیه روشن شود.

 بعضی اوقات هنگام روشن بودن و خاموش بودن تلویزیون ، مقصر اصلی برد اصلی و / یا نرم افزار موجود در برد اصلی است. 

وقتی هیچ تصویری از تلویزیون دریافت نمی کنید ، علت خطا ممکن است Logic یا TCON باشد.

تعمیر تلویزیون سونی

دسترسی مهندسی به وجود آمدن خطا کاملاً دشوار است. بسیاری از اوقات مشتری از ما می پرسد که مطمئناً قبلاً با این خطا روبرو شده بودیم ، که ما پاسخ می دهیم بله و ما سعی می کنیم رقمی راجع به هزینه آن برای آنها ارائه دهیم ، اما به دلیل اینکه ما تشخیص نداده ایم فقط می توانیم تلویزیون را حدس بزنیم.

زیرا ، حتی اگر خطایی که مشتری از طریق تلفن برای ما توصیف می کند ، پیچیده به نظر برسد ؛ مشخص شده است که گاهی اوقات راه حل بسیار ساده بود که ما با مراجعه به آن حل کردیم.

در صورتی که مشکل تلویزیون برطرف نشد جهت  تعمیر تلویزیون Sony با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره تماس  ۳۷۰۲۴-۰۵۱

صفحه های شکسته تلویزیون سونی :

اگر تلویزیون SONY (یا هر تلویزیون دیگری برای این موضوع) دارای صفحه آسیب دیده و خراب باشد. 

پس از آن هیچ وقت برای تعمیر اقتصادی نیست. جایگزینی صفحه جدید برای مشتری بیشتر از ارزش تلویزیون خواهد بود. پانل صفحه نمایش ۹۰٪ ارزش تلویزیون را تشکیل می دهد و وقتی نیروی کار را به آن اضافه کنید ، هرگز تعویض صفحه امکان پذیر نخواهد بود.

در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون Sony ، تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون در مشهد، با کاشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره تماس تعمیرات تلویزیون  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تاریخچه شرکت سونی 

دفتر مرکزی سونی یکی از بزرگترین مجامع چند ملیتی در جهان است که مقر آن در کنان ، میناتو ، ژاپن است. سونی یک شرکت پیشرو در صنایع مختلف از الکترونیک گرفته تا صنایع سرگرمی فیلم و تلویزیون است. علی رغم فروش تلویزیون های کمتر در مقایسه با سایر غول های الکترونیکی مانند سامسونگ یا توشیبا ، سونی همچنان رهبر جهانی در فروش تلویزیون های برتر (در ۵۵ اینچ آخر) است.

 

سونی در سال ۱۹۶۰ با معرفی TV8-301 تولید تلویزیون های شخصی را آغاز کرد. از آن زمان ، سونی از تولید LED به LCD به تلویزیون های ۸K HDR (2020) تبدیل شده است. براویا مارک Sony Visual Products Inc است و برای محصولات تلویزیونی آن استفاده می شود. تمام تلویزیون های کنونی تولید شده توسط سونی دارای نام تجاری Bravia بر روی دستگاه خواهند بود.

 

از سال ۲۰۲۰ ، بسیاری از تلویزیون های سونی اکنون به نرم افزارها و سیستم عامل های مختلفی مانند سیستم عامل اندروید مجهز شده اند. علاوه بر این ، همه تلویزیون های صفحه محصولات تلویزیون تلویزیون سونی تلویزیون های هوشمند هستند ، تلویزیون هایی که قادر به مرور اینترنت و اجرای برنامه های دیگر هستند. اجزای LED آلی (OLED) و محدوده وضوح بالا (HDR) تلویزیون های سونی از ویژگی های اصلی آن هستند که آنها را از بقیه تلویزیون ها جدا می کند.

پیکسل ها روی صفحه LCD یا OLED تیره یا به صورت نقاط قرمز روشن ، سبز یا آبی به نظر می رسند


آنچه ممکن است مشاهده کنید یکی یا بیشتر از بیش از ۲،۰۰۰،۰۰۰ نقطه است که ترکیب صفحه های LCD یا OLED را تشکیل می دهند. این نقاط (همچنین به عنوان پیکسل نیز شناخته می شوند) ممکن است قرمز ، سبز ، آبی ، سفید یا سیاه به نظر برسند.

برای ساخت این نمایشگرهای LCD / OLED از فناوری با دقت بالا استفاده می شود تا عملکرد بالایی داشته باشد. اما در تمام صفحه های LCD / OLED ، صرف نظر از سازنده ، ممکن است تعداد کمی از پیکسل ها وجود داشته باشد که تغییر رنگ نمی دهند. این یک اتفاق طبیعی برای تمام نمایشگرهای LCD / OLED از همه تولیدکنندگان و ذاتی این فناوری است. بیشتر اوقات ، این پیکسل ها بر روی صفحه باقی می مانند اما فقط هنگامی که یک عکس کاملاً سفید یا کاملاً سیاه نشان داده می شود ، قابل توجه هستند و در شرایط عادی مشاهده ، قابل توجه نیستند.

اگر تحت تأثیر این پدیده قرار گرفته اید و نگران هستید زیرا میزان یا موقعیت قرار دادن این پیکسل ها به طور محسوسی تجربه مشاهده شما را مختل می کند ، لطفا با کارشناسان تعمیرات تلویزیون سونی ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

نکته:

در صورت وجود آوار بر روی صفحه ، برخی از پیکسل ها ممکن است مرده یا معیوب به نظر برسند. صفحه را کاملاً با یک پارچه خشک و نرم تمیز کنید تا تأیید کنید آیا مسئله در واقع یک پیکسل مرده یا معیوب است یا فقط به دلیل آلودگی یا آوار است
گاهی این پیکسل های مرده یا معیوب با گذشت زمان اصلاح می شوند

خطوط روی صفحه (خطوط عمودی / افقی ، باندها): 

دکمه HOME را از راه دور فشار دهید تا صفحه منوی تلویزیون نمایش داده شود.

تعمیر تلویزیون سونی

اگر همچنان مشکل در صفحه منو ادامه دارد به مرحله بعد بروید 

مشکل نمایش خطوط افقی در تلویزیون

دانلود به روزرسانی ها از طریق اینترنت به طور مستقیم
بعضی از تلویزیون های قدیمی توانایی این را ندارند که تلویزیون را مجبور به جستجو برای به روزرسانی نرم افزار کنند. این تلویزیون ها فقط ممکن است گزینه ای برای دریافت به روزرسانی خودکار نرم افزار نشان دهند. مطمئن شوید این گزینه در صورت موجود بودن روی On تنظیم شده است. وقتی این گزینه روی On تنظیم شود ، وقتی تلویزیون در حالت آماده به کار است ، تلویزیون به طور خودکار به روزرسانی های نرم افزار را جستجو می کند و از شما خواسته می شود پس از بارگیری ، به روزرسانی را نصب کنید.

برای بررسی روشن یا خاموش بودن تنظیمات بارگیری نرم افزار خودکار ، یا برای بررسی دستی در دسترس بودن به روزرسانی سیستم عامل ، این مراحل را دنبال کنید:
با استفاده از ریموت ارائه شده ، دکمه HOME را فشار دهید
تنظیمات را انتخاب کنید
پشتیبانی محصول یا پشتیبانی مشتری را انتخاب کنید
به روزرسانی خودکار نرم افزار یا بارگیری خودکار نرم افزار را انتخاب کنید
روشن را انتخاب کنید
دکمه Enter را فشار دهید

برای تأیید نصب جدیدترین نرم افزار سیستم ، مراحل زیر را دنبال کنید:


از فهرست تنظیمات یا منوی راهنمای تلویزیون ، نسخه فعلی نرم افزار را در تلویزیون خود بررسی کنید
آخرین نرم افزار موجود را با نرم افزار موجود در تلویزیون خود مقایسه کنید و اگر نرم افزار موجود جدیدتر است ، به روزرسانی را بارگیری و نصب کنید
با استفاده از ریموت ارائه شده ، دکمه HOME را فشار دهید
تنظیمات را انتخاب کنید
پشتیبانی محصول یا پشتیبانی مشتری را انتخاب کنید
بروزرسانی نرم افزار را انتخاب کنید
برای شروع نصب به روزرسانی ، Yes را انتخاب کنید
دکمه Enter را فشار دهید

به روزرسانی با استفاده از درایو فلش USB :

نام مدل تلویزیون خود را در کادر جستجو در صفحه اصلی وب سایت پشتیبانی سونی تایپ کنید

تعمیر تلویزیون سونی مشهد

اگر نمی دانید شماره مدل شما چیست ، لطفاً برچسب را در گوشه پایین سمت چپ صفحه پشت تلویزیون خود بررسی کنید.

تعمیر تلویزیون سونی 2

به بخش “نرم افزار و بارگیری” بروید و دکمه بارگیری میان افزار را انتخاب کنید
برای بارگیری به روزرسانی در درایو فلش USB ، دستورالعمل های موجود در وب سایت را دنبال کرده و آن را در تلویزیون خود انجام دهید

تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهید


مهم:
با انجام تنظیم مجدد کارخانه ، تمام داده ها و تنظیمات موجود در تلویزیون پاک می شود.

برای انجام تنظیم مجدد کارخانه مراحل بعدی را دنبال کنید:
سیم برق تلویزیون (سیم اصلی) را از پریز برق جدا کنید
اجازه دهید تلویزیون یک دقیقه بدون برق بماند
سیم برق (سیم اصلی) را دوباره به پریز برق وصل کنید – تلویزیون باید به طور خودکار روشن شود
تقریباً ۴۰ ثانیه صبر کنید تا تلویزیون کاملاً راه اندازی شود
در کنترل از راه دور تلویزیون ، دکمه UP ARROW را فشار دهید و نگه دارید. مطمئن شوید که کنترل از راه دور به سمت جلو و مرکز تلویزیون باشد.


در حالی که دکمه UP ARROW را نگه داشته اید ، دکمه POWER را روی تلویزیون فشار دهید و رها کنید. پیام “Reset” به صورت لحظه ای روی صفحه تلویزیون ظاهر می شود
دکمه UP ARROW را رها کنید
برای تکمیل تنظیمات اولیه ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید

تلویزیون-ال-سی-دی-هوشمند-سونی-مدل-KD-65X8500G
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۶۵X8500G

تلویزیون-ال-ای-دی-سونی-مدل-KD-55X9000F
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۵۵X9000F

تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-مدل-KD-49X7500F
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۹X7500F

smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-46HX750
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۶HX750

تلویزیون-ال-سی-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-32EX520
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۳۲EX520

تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KLV-40EX500
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۰EX500

smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
smart-view
flat-panel
تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-55W900A
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۵۵W900A

تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KLV-40BX450
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۴۰BX450

تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سونی-سری-BRAVIA-مدل-KDL-32EX650
LOGO SONY

تلویزیون سونی ۳۲EX650

smart-view
flat-panel
4k-hdr
flat-panel
smart-view
flat-panel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *