تعمیر-مانیتور-ال-جی

تعمیر مانیتور ال جی (LG)

خدماتی که صدرا سرویس مرکز تعمیرات مانیتور ال جی  (LG) ارائه می کند، فقط مربوط به مدل خاصی نیست و همه ی دستگاه های این برند را شامل می شود، مانند مانیتور های آی پی اس و مانیتور های ۴K و مانیتور های تلویزیون ال جی (LG) .

تعمیرات مانیتور ال جی (LG) ازخدمت های حرفه ای ارائه شده درنمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی (LG)، یعنی صدرا سرویس می باشد، که با استفاده از افراد متخصص در تعمیرات مانیتور LG و با استفاده ازجدید ترین ابزارصورت می گیرد.

 کارشناسان ما ویژگی های گوناگون ساختاری و فنی دستگاه ها را می دانند و روش های گوناگونی برای تعمیر مانیتور ال جی پیدا می کنند

تعمیرات مانیتور ال جی (LG) باید توسط افراد متخصص و کاربلد، با  تجهیزات تخصصی انجام شود؛ 

وسایل الکترونیکی ای مانند مانیتور یا سایر لوازم الکترونیکی رایانه ای، بسیار حساس هستند و سپردن آنها به افراد غیر متخصص ممکن هست علاوه بر عدم تعمیر وسیله، باعث بروز مشکل در سایر قطعات وسیله شما نیز شود و خسارت های گرانی را به شما وارد کند.

۲ ماه گارانتی پس از تعمیر

تعمیر مانیتور ال جی در کمترین زمان

تعمیر مانیتور ال جی  (LG) توسط کادر فنی مجرب و آموزش دیده شرکت صدرا سرویس با پیشرفته ترین ابزارها در کمترین زمان ممکن انجام میشود و چنانچه تا دو ماه قطعه تعمیری، درچار مشکل شود ، شرکت صدرا سرویس بدون هیچ قید و شرطی، مانیتور شما را به رایگان تعمیر میکند

تعمیر پنل مانیتور ال جی (LG)

یکی از اصلی ترین تعمیرات در ارتباط با تعمیر مانیتور ال جی  (LG) تعمیر پنل است. پنل به معنی صفحه نمایش، اصلی ترین بخش دستگاه های مانیتور است که به کمک آن تصاویر به نمایش گذاشته می شود.

پنل های امروزی نسبت به پنل های قدیمی آسیب پذیر تر هستند و پنل های امروزی یا به صورت ال سی دی و یا ال ای دی هستند.

یک پنل، به شکل های متفاوتی خراب می شود، بیشترین موارد خرابی شامل بهم ریختگی رنگ ها، بهم ریختگی تصاویر، به وجود آمدن نقطه های رنگی بر روی صفحه نمایش، خط خوردگی پنل و… می شود.

۴ نکته کلیدی جلوگیری از آسیب دیدن مانیتورها که باید بدانید !

  1. هنگام تمیز کردن مانیتور ، ابتدا مانیتور را خاموش کرده
  2. اگر از دستمال مرطوب برای تمیزکردن استفاده میکنید ، بلافاصله با قسمت های خشک دستمال روی مانیتور بکشید و تا خشک نشدن کامل مانیتور از روشن کردن آن خود داری نمایید
  3. برای تجهیزات الکترونیکی مانند مانیتور حتما از محافظ برق استفاده کنید
  4. از وارد شدن ضربه با اشیائ سنگین به مانیتور جدا خودداری فرمایید

یکی از مهم ترین موارد در رابطه با تعمیرات پنل، تشخیص دادن امکان یا عدم امکان تعمیر شدن پنل است.  مثلا اگر یک پنل شکستگی، خط خوردگی و یا سوختگی داشته باشد، امکان تعمیر آن بسیار کم خواهد بود. در چنین شرایطی صدرا سرویس  (سدرا سرویس ) توصیه می کند که پنل خود را تعویض نمایید.

رفع مشکل پیکسل سوختگی مانیتور ال جی (LG)

در ابتدا باید بدانیم که پیکسل چیست؟ پیکسل ها نقطه هایی از صفحه نمایش هستند که اجتماع  آن ها موجب به وجود آمدن صفحه هایی شفاف و با کیفیت می‌شود. در یک  مانیتور، پیکسل اجازه ی  نمایش تصویر از راه حرکت و تغییر رنگ پیکسل ها را می دهد.

وقتی که پیکسل های ال سی دی با مشکل مواجه می شود، در یک نقطه تمرکز می کند و نمی تواند رنگ مورد نظر را به نمایش بگذارد. طبق این گفته ها پیکسل دارای عیب یا خراب، به پیکسلی گفته می‌شود که به طور موقت خاموش باشد و حرکت نکند و ثابت بماند. اگر پیکسل  برای همیشه خاموش شود به آن پیکسل سوختگی یا پیکسل مردگی می گویند.

تعمیر برد تغذیه مانیتور ال جی (LG)

یکی دیگر از امور در ارتباط با تعمیرات مانیتور ال جی (LG)، تعمیر برد تغذیه به معنای برد پاور است.  

برد پاور مانیتور، انرژی الکتریکی دستگاه را تأمین می کند.  

این برد، انرژی الکتریکی را از برق شهری  می گیرد و با ولتاژ مناسب به قطعه های متفاوت منتقل می کند. 

این کار باعث می شود که فعالیت قطعات بهتر شود. یا بهتر است بگوییم برد تغذیه با کنترل کردن میزان ولتاژ، به دستگاه ها جریان الکتریکی منتقل می کند. 

 خدمات نمایندگی تعمیرات  مانیتور ال جی LG 

شرکت صدرا سرویس  با ارائه خدمات تعمیر تلویزیون و مانیتور ارزان قیمت و حرفه ای درمشهد  برای کلیه مدل های Lg مانند تلویزیون ال جی. متخصص در تعمیرات گارانتی و غیر گارانتی Lg تلویزیون و مانیتور ، صرف نظر از اینکه در آن خریداری شده است.

همه تکنسین های ما واجد شرایط هستند و از تخصص لازم برای کمک به تعمیر مانیتور ال حی  و سایر تعمیرات تلویزیون و مانیتور در اطراف مشهد به سرعت برخوردار هستند. تقریباً همه “تعمیرات لوازم صوتی و تصویری ” طی ۱-۳ روز کاری پردازش می شوند و در عین حال یک گزینه تعمیر مانیتور اختیاری را نیز ارائه می دهند.

تعمیر مانیتور ال جی

ترک ، لکه ها و محوهشدگی رنگ در صفحه مانیتور ال جی  

اگر مانیتور شما دارای ترک قابل رویت ، یک منطقه تغییر رنگ زیاد یا یک نقطه سیاه / چند رنگ است که با شبکه پیکسل مطابقت ندارد ، ضربه فیزیکی دیده و صفحه LCD آسیب دیده است. در اینجا نمی توانید کاری انجام دهید: حتی اگر نمایشگر شما در مدت ضمانت باشد ، مطمئناً آسیب فیزیکی را پوشش نمی دهد. می توانید خود پنل LCD را تعویض کنید ، اما از آنجایی که قطعه تعویض تقریباً به اندازه مانیتور جدید گران است ، بهتر است یک مانیتور جدید بگیرید یا اگر به دنبال  هزینه کمتر هستید می توانید از فروشگاه صدرا مانیتور استوک و یا ویدئو پروژکتور استوک با قیمت مناسب خریداری کنید.

وزوز یا صدای ناله در مانیتور ال جی 


رایج ترین مشکلی که می تواند باعث وزوز یا صدای ناله در مانیتور شود ، مسئله نور پس زمینه است که معمولاً مربوط به لوله های کم فشار فلورسنت است که برای روشنایی در مدل های قدیمی استفاده می شود. (این طراحی تا حد زیادی با نور پس زمینه LED جایگزین شده است ، اما هنوز تعداد زیادی مانیتور مجهز به CFL استفاده می شود.) به دلیل مشکلات تنظیم برق در یک یا چند لامپ ، وزوز می تواند ایجاد شود. روشنایی صفحه را به سمت بالا یا پایین تنظیم کنید تا ببینید نویز از بین می رود یا خیر. البته ، اگر به روشنایی صفحه نمایش خود در یک تنظیم خاص نیاز دارید ، این می تواند یک راه حل کمتر از بهینه باشد.

تعمیر مانیتور ال جی

خوشبختانه ، یک لامپ CFL معیوب یک مسئله کاملاً استاندارد است ، و همچنین یک تنظیم کننده قدرت در عملکردهای مختلف دارای عملکرد نادرست است که می تواند مشکلات مشابهی ایجاد کند. اگر نمایشگر شما از زمان گارانتی خود خارج شده است ، آن را به یک تعمیر گاه مجاز مانیتور منتقل کنید – آنها احتمالاً می توانند قطعه را با قیمت قابل توجهی کمتر از هزینه صفحه نمایش جدید عوض کنند.

می توانید با کارشناسان ما در زمینه تعمیر مانیتور ال جی مشورت کنید . شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

وضوح نامناسب مانیتور ال جی 


مرتبط: چرا باید از وضوح بومی مانیتور خود استفاده کنید

اگر صفحه شما به طور ناگهانی وضوح نامناسبی را برای دسک تاپ شما نشان می دهد – که در واقع برای هر کاربر رایانه بسیار مشکل است – به احتمال زیاد مقصر کارت گرافیک شما است. این احتمال وجود دارد که مولفه نرم افزار (درایور گرافیک) یا کارت گرافیک در خود محل مشکل باشد. به روزرسانی درایور معمولاً این مشکل را برطرف می کند ، اگرچه ممکن است کارت گرافیک جدیدی مرتب باشد.

اگر حتی وقتی مانیتور را روی دستگاه دیگری آزمایش می کنید ، این مشکل ادامه پیدا کند ، ممکن است مشکلی در الکترونیک داخلی وجود داشته باشد. در صورت امکان یک ورودی جایگزین (HDMI / DisplayPort / DVI) را امتحان کنید.

خاموش شدن  تصادفی مانیتور ال جی 


ممکن است یک مانیتور که به طور دوره ای خود را خاموش می کند ، از پریز برق یا محافظ ولتاژ برق کافی دریافت نمی کند – مجدداً قطع کننده مدار خانه خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که کابل برق به درستی وصل شده است. همچنین ممکن است مبدل برق داخلی یا خارجی ( یک جعبه روی کابل برق وجود دارد) بیش از حد گرم می شود. پوشش خود مانیتور یا آداپتور برق را به دقت بررسی کنید. اگر هرکدام برای بیش از چند ثانیه لمس بیش از حد داغ باشد ، باید تعویض  شوند.

نکاتی در مورد لپ تاپ ها

بیشتر مشکلات فوق ممکن است برای صفحه های LCD مورد استفاده در رایانه های شخصی و رایانه های لوحی نیز اتفاق بیفتد … اما به دلیل ساخت کم حجم ، ترمیم آنها بسیار دشوارتر است. همانطور که گفته شد ، هزینه اضافی یک لپ تاپ در مقابل یک نمایشگر ممکن است آن را به جای جایگزینی ، برای تعمیر بهتر کند. حداقل اینکه (خودتان راحت نیستید که مونتاژ صفحه را تعویض کنید) حداقل (با فرض اینکه از دوره گارانتی خارج شده اید) به تعمیرگاه مراجعه کنید

در صدرا سرویس  ما تعمیر و تعویض سرویس را برای همه نمایشگرهای ال سی دی ال سی دی LG ارائه می دهیم. LG به عنوان یک متخصص در راه حل های نظارت بر تعمیرات  ، مایل به ارائه بهترین کیفیت  هستند. به عنوان بخشی از این امر ، تقریباً برای هر کالای فروخته شده و تعمیر شده ، صدرا   گارانتی دارد.

خدمات تعمیر تلویزیون LG

در صدرا سرویس متخصصان تعمیر تلویزیون ال جی کاملاً تولید کننده ال جی آموزش دیده اند. ما در تعمیرات تلویزیون ال جی و یافتن عیب تخصص داریم ، از وضوح سریع ، کارآمد و مقرون به صرفه برای تمام نیازهای تعمیر تلویزیون ال جی اطمینان حاصل می کنیم.

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی ما کلیه تعمیرات تلویزیون های پلاسما LG ، تعمیرات تلویزیون های ال سی دی LG از جمله تعمیرات تلویزیون های ال جی LG را پوشش می دهد

تعمیر تلویزیون خانگی ال جی خدمات انحصاری تعمیرات تلویزیون ال جی در تلویزیون خانگی  در دسترس است.تیم تعمیرات تلویزیون خانگی ما می توانند با اطمینان از اینکه یک تعمیر سریع و کارآمد معمولاً طی ۴۵ دقیقه انجام می شود و معمولاً بدون نیاز به برداشتن تلویزیون از دیوار ، مشکل را تشخیص می دهند.

اگر به دنبال مرکز تخصصی تعمیرات مانیتور هستید شرکت صدرا سرویس با بیش از یک دهه سابقه در خصوص تعمیر مانیتور ، تلویزیون ، ویدئو پروژکتور و کلیه لوازم صوتی و تصویری در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

شرکت صدرا سرویس  آمادگی کامل را در زمینه ی تعمیر انواع مانیتور ال جی دارا می باشد و با داشتن نیروهای مجرب همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . ما درصدرا سرویس  همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و برای رضایت مشتریان گرامی تعمیرات مانیتور را با  گارانتی ارایه می‌کنیم. در صورت بروز مشکل در مانیتور ال جی یا سایر برند ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیر کارت گرافیک مانیتور ال جی

چرا تصاویر به صورت بهم‌ریخته و غیرطبیعی در مانیتور ال جی نمایش داده می‌شوند؟ دلیل نمایش صفحه سیاه در مانیتور ال جی در حالیکه روشن است چیست؟ بروز هر یک از این مشکلات در مانیتور ال جی نشان می‌دهد که کارت گرافیک این دستگاه با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض دارد. مهم‌ترین عواملی که موجب خراب شدن کارت گرافیک مانیتور می‌شوند شامل: نفوذ رطوبت به مانیتور، وارد شدن ضربه به این دستگاه و از همه مهم‌تر نوسان برق است. با این وجود هنگام تمیز کردن مانیتور از اسپری کردن مستقیم مایع تمیزکننده بر روی آن خودداری کنید، از وارد شدن ضربه به این دستگاه جلوگیری کنید و حتماً مانیتور خود را به محافظ برق متصل کنید تا دچار نوسان برق نشود.

تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-27QN880
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۲۷QN880

تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-27GL850
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور الجی مدل ۲۷GL850

تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-34GN850-B
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۳۴GN850

basic-monitor
flat-panel
basic-monitor
gaming
basic-monitor
gaming
تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-34GK950F
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور الجی مدل ۳۴GK950F

تعمیر-مدل-ال-جی-43UN700
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۴۳UN700

تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-27UL850
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور الجی مدل ۲۷UL850

gaming
curved-panel
basic-monitor
flat-panel
basic-monitor
flat-panel

 اگر شما هم یکی از دارندگان مانیتور های ال جی هستید، می توانید با رجوع به نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی همه ی مشکلات خود را برطرف سازید و از خدمات مربوط به ترمیم و تعمیر و بازسازی مانیتور های ال جی بهره مند شوید.

تعمیر-مانیتور-ال-جی-تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-27UL850
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۲۷UL850

تعمیر-مانیتور-ال-جی-27GN750
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۲۷GN750

تعمیر-مانیتور-ال-جی--مدل-34WK95C
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور ال جی مدل ۳۴WK95C

basic-monitor
curved-panel
gaming
flat-panel
basic-monitor
curved-panel
تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-27UL550-W
لوگو الجی LG LOGO

مانیتور الجی مدل ۲۷UL550

تعمیر-مانیتور-ال-جی-مدل-32UL950-W
لوگو الجی LG LOGO

مانیتورال جی مدل۳۲UL950

تعمیر-مانیتور-ال-جی-32GK650F-B
لوگو الجی LG LOGO

مانیتورالجی مدل ۳۲GK650F

gaming
flat-panel
basic-monitor
flat-panel
basic-monitor
flat-panel

نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی در ایران

شرکت صدرا سرویس دارای نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی در ایران می باشد؛ و تمام استان های خراسان را تحت پوشش خود قرار داده است ؛ این شرکت فعالیت های خود را از سال ۱۳۷۸ شروع نموده است و  در زمینه ارایه سیستم های آموزشی و کمک آموزشی و تجهیزات حرفه ای و خاص کامپیوتری در سطح استان های خراسان فعالیت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *