تعمیر-مانیتور-crt

تعمیرات مانیتور سی آر تی

تعمیر مانیتور سی ار تی ، تعمیرات مانیتور مشهد کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود . 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیرات مانیتور سی ار تی

اگر مکالمات کم جریان اصلی فناوری را که این روزها در جریان است دنبال کرده باشید ، ممکن است بحث جدیدی را درباره شایستگی صفحه های CRT یا لوله کاتد از دست داده باشید. بله ، ما در مورد “لوله” اصلی صحبت می کنیم که اکنون با استفاده از فن آوری های مختلف صفحه تخت جایگزین شده است. باور کنید یا نه ، یک نسل کامل از مردم هستند که احتمالاً هرگز CRT را در زندگی واقعی ندیده اند!  پس چرا امروزه افراد در محافل فناوری در مورد این فناوری قدیمی صحبت می کنند؟ مانیتورهای CRT برای چه مواردی استفاده می شوند؟ آیا فناوری نمایشگر مدرن برتر نیست؟

به نظر می رسد که پاسخ به این سوالات پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. آیا دلایل خوبی برای خواستن CRT در سال ۲۰۲۰ وجود دارد؟ در صورت نیاز به تعمیرات مانیتور سی آر تی ( crt) ، تعمیرات انواع مانیتور در مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیر مانیتور ایسر

آنها در با هر رزولوشنی خوب به نظر می رسند .یکی از بزرگترین اشکالات مانیتور های صفحه تخت این است که وضوح “بومی” دارند. به عبارت دیگر ، آنها یک شبکه ثابت و فیزیکی از عناصر تصویر دارند.  بنابراین یک پنل فول اچ دی دارای ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است. اگر تصویری با وضوح پایین به چنین صفحه ای بفرستید ، باید مقیاس بندی شود تا چندین پیکسل فیزیکی به عنوان یک پیکسل مجازی واحد عمل کنند. در روزهای اول تصاویر مقیاس زده روی صفحه LCD کاملاً وحشتناک به نظر می رسیدند ، اما راه حل های مدرن مقیاس سازی بسیار عالی به نظر می رسند. بنابراین دیگر مسئله زیادی نیست. در صورت نیاز به تعمیر مانیتور سی ار تی ، تعمیر مانیتور قدیمی و تلویزیون با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

هنوز تصاویر روی CRT از هر رزولوشن خوب به نظر می رسند. این به این دلیل است که هیچ پیکسل فیزیکی با استفاده از این فن آوری صفحه نمایش وجود ندارد. 

تصویر با استفاده از پرتوهای الکترون در داخل صفحه کشیده می شود ، بنابراین نیازی به مقیاس گذاری نیست. پیکسل ها به سادگی در اندازه مورد نیاز رسم می شوند. بنابراین حتی تصاویر با وضوح نسبتاً پایین نیز در CRT زیبا و روان به نظر می رسند.

در گذشته این روش خوبی برای به دست آوردن عملکرد در برنامه های سه بعدی و بازی های ویدیویی بود. برای دستیابی به یک تجربه روان ، به سادگی وضوح تصویر را کاهش دهید.

با ظهور فناوری LCD ، تقریباً مجبور به تولید با وضوح داخلی بودید ، که به معنای برش گوشه ها در مناطق دیگر مانند بافت و جزئیات نور است.

 استفاده از CRT برای برنامه های پیشرفته ۳D به این معنی است که می توانید وضوح تصویر را کاهش دهید ، آب نبات را حفظ کنید و عملکرد خوبی داشته باشید. تقریباً هیچ ضربه بصری نسبت به انجام همان کار روی LCD ندارد.

حرکت بدون تاری

صفحه های تخت LCD از یک روش نمایش معروف به “sample and hold ” استفاده می کنند ، جایی که قاب فعلی به صورت کاملاً ثابت روی صفحه می ماند تا مرحله بعدی آماده شود.

CRT (و صفحه های پلاسما) از یک روش پالسی استفاده می کنند. این قاب روی صفحه کشیده می شود اما با از دست دادن انرژی فسفرها بلافاصله کمرنگ می شود.

اگرچه ممکن است روش نمونه و نگهداری برتر به نظر برسد ، اما اثر ادراکی یک تصویر تار در حرکت است به لطف نحوه درک ما از حرکت ظاهری.

نمونه و نگه داشتن تنها دلیل تاری حرکت ناخواسته در LCD نیست ، اما دلیل بزرگی است.

صفحه های مدرن یا از نوعی “صاف کردن حرکت” استفاده می کنند که منجر به ایجاد “اثر اپرای soap” می شود یا اینکه قاب های مشکی را درون قاب های معمولی قرار می دهند که باعث کاهش روشنایی می شود. CRT می تواند حرکت تیز و بدون هیچ گونه روشنایی را نشان دهد و بنابراین هنگام پخش فیلم می تواند بسیار بهتر به نظر برسد.

تعمیر مانیتور سی ار تی تعمیر انواع مانیتور در مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی ، شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

سطح سیاه باور نکردنی

با توجه به نحوه کار LCD ها ، در واقع نمایش سیاه واقعی در تصویر غیرممکن است. یک صفحه LCD از ال سی دی خود با مجموعه ای از پیکسل های تغییر رنگ و نور پس زمینه تشکیل شده است. بدون نور پس زمینه ، تصویر را نمی بینید. به این دلیل که LCD ها از خود هیچ نوری نمی دهند.

تعمیر-مانیتور-crt

مشکل این است که وقتی یک پیکسل خاموش می شود تا سیاه را نشان دهد ، تمام نور ناشی از پشت آن را مسدود نمی کند.

بنابراین بهترین چیزی که می توانید بدست آورید نوعی لحن خاکستری است. صفحات LCD مدرن در جبران این امر بسیار بهتر هستند ، چراکه چندین LED به طور مساوی صفحه را روشن می کند و نور پس زمینه محلی را کم می کند ، اما سیاه پوستان واقعی هنوز امکان پذیر نیست.

از طرف دیگر CRT به لطف نحوه ترسیم تصویر در پشت صفحه می تواند سیاه پوستان را کاملاً به نمایش بگذارد. فناوری های مدرن مانند OLED نیز تقریباً همین کار را می کنند ، اما هنوز هم برای مصرف کنندگان اصلی بسیار گران است. پلاسما از این نظر نیز بسیار خوب بود ، اما تا حد زیادی از بین رفته است. بنابراین در حال حاضر در سال ۲۰۱۹ بهترین سطح سیاه در CRT یافت می شود.

مشکل این است که وقتی یک پیکسل خاموش می شود تا رنگ سیاه را نشان دهد ، تمام نور ناشی از پشت آن را مسدود نمی کند.

بنابراین بهترین چیزی که می توانید بدست آورید نوعی لحن خاکستری است. صفحات LCD مدرن در جبران این امر بسیار بهتر هستند ، چراکه چندین LED به طور مساوی صفحه را روشن می کند و نور پس زمینه محلی را کم می کند ، اما سیاه پوستان واقعی هنوز امکان پذیر نیست.

از طرف دیگر CRT به لطف نحوه ترسیم تصویر در پشت صفحه می تواند سیاه پوستان را کاملاً به نمایش بگذارد. فناوری های مدرن مانند OLED نیز تقریباً همین کار را می کنند ، اما هنوز هم برای مصرف کنندگان اصلی بسیار گران است.

پلاسما از این نظر نیز بسیار خوب بود ، اما تا حد زیادی از بین رفته است. بنابراین در حال حاضر در سال ۲۰۱۹ بهترین سطح سیاه در CRT یافت می شود.

در صورت نیاز به تعمیر مانیتور سی ار تی ، تعمیرات تمامی برند های مانیتور در مشهد و سراسر کشور  کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود.

شماره تماس تعمیرات مانیتور سی ار تی  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

 

 

تعمیر مانیتور ال جی

برخی از مطالب یکپارچهسازی با سیستمعامل برای CRT طراحی شده است

اگر دوست دارید از محتوای یکپارچه استفاده کنید ، که شامل بازی های ویدئویی قدیمی از کنسول های HD و محتوای ویدیوی استاندارد با نسبت ۴: ۳ می شود ، بهتر است آنها را با CRT تماشا کنید.

به این معنا نیست که مصرف این محتوا در صفحه تخت مدرن از هر نظر بد نیست ، بلکه این چیزی نیست که سازندگان از آن به عنوان مرجع استفاده می کردند. بنابراین آنچه می بینید هرگز دقیقاً با اهداف آنها مطابقت نخواهد داشت.

برخی از بازی های ویدئویی در واقع از مزایای CRT برای تولید اثراتی مانند جریان آب یا شفافیت استفاده کردند. این جلوه ها روی صفحه های تخت مدرن کار نمی کنند یا عجیب به نظر می رسند. به همین دلیل CRT در بین گیمرهای یکپارچه محبوب و مورد توجه است. چرا در سال ۲۰۱۹ CRT نمی خواهید در حالی که روش های زیادی وجود دارد که CRT نسبت به بهترین نمایشگرهای صفحه تخت مدرن برتری دارد ، اما لیست منفی طولانی نیز وجود دارد!

به هر حال ، یک دلیل وجود دارد که جهان به سمت فناوری نمایش جدیدتر حرکت کرده است. همچنین لازم به یادآوری است که نمایشگرهای صفحه تخت در زمان شیفت کاری نسبت به امروز بسیار بدتر بودند ، با این حال مردم احساس می کردند که مزایای استفاده از LCD ها در تعادل بهتر است. صفحات CRT بسیار عظیم ، سنگین ، کم مصرف و کم مصرف برای بهره وری و تماشای فیلم های عریض هستند.

در حالی که محدودیت های وضوح آنها برای بازی های ویدیویی مسئله مهمی نیست ، اما هر نوع کار جدی با متن با وضوح پایین و کمبود املاک و مستغلات رومیزی درگیر می شود.

 

با وجود اندازه بزرگ ، ابعاد واقعی صفحه نمایش نسبت به صفحات تخت بسیار کوچک است. مطمئناً CRT معادل ۵۵ “و هیولاهای بزرگتر که امروز داریم وجود ندارد. با وجود کیفیت تصویر قابل توجه و مزیت های حرکتی CRT حتی نسبت به بهترین صفحه های تخت مدرن ، فقط گروه کوچکی از افراد مایل به ارائه لیست طولانی اشکالاتی هستند که همراه با استفاده از CRT وجود دارد. بنابراین اگر به فکر فرو رفتن در دنیای CRT هستید ، حتماً بدانید که درگیر چه چیزهایی هستید.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *