تعمیر-ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک

تعمیر ویدئو پروژکتور ویو سونیک (View Sonic)

دیتا پروژکتور ویوسونیک یکی از پرطرفدارترین ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار ایران است که در مراکز آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تکنولوژی ساخت این ویدئو پروژکتور، dlp بوده و قطعات به‌کار رفته در آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. میزان خرابی این دستگاه بسیار کم است و در صورت بروز هرگونه نقصی در آن، امکان تعمیر دیتا پروژکتور ویوسونیک وجود دارد. در ادامه مطلب به چگونگی تعمیر ویدئو پروژکتور viewsonic اشاره خواهیم کرد.

تعمیر قطعات دیتا پروژکتور ViewSonic

تعمیر ویدئو پروژکتور ViewSonic هنگام آسیب دیدن لامپ

پایان عمر لامپ ویوسونیک، یکی از رایج‌ترین خرابی‌ها در این ویدئو پروژکتور محسوب می‌شود. این مشکل را می‌توان به دو روش تشخیص داد. در روش اول پروژکتور به برق متصل است و دکمه پاور فعال است؛ اما هیچ نوری از لنز دستگاه خارج نمی‌شود. اگر شاهد چنین شرایطی در دستگاه بودید، باید اطمینان حاصل کنید که اختلال به‌وجود آمده مربوط به لامپ پروژکتور است. اما در روش دوم چراغ ال ای دی روی دستگاه به رنگ قرمز در آمده است و این موضوع حاکی از پایان عمر لامپ، سوختن یا تركیدن آن می‌باشد. بدون شک تشخیص خرابی لامپ در روش دوم آسان‌تر است. در چنین شرایطی لازم است که دیتا پروژکتور را به نمایندگی تعمیر ویدئو پروژکتور viewsonic ارجاع دهید.

تعمیر دیتا پروژکتور ویوسونیک هنگام آسیب دیدن پاور

 پاور و لامبلاست دو قطعه مهم در ویدئو پروژکتور ویوسونیک محسوب می‌شوند که وظیفه‌ انتقال و کاهش جریان برق را بر عهده دارند. ساختار پیچیده این قطعات باعث شده است که حساسیت آن‌ها نسبت به نوسانات برق تا حد زیادی افزایش پیدا کند؛ به طوری‌که در اثر کوچک‌ترین نوسان یا ضربه‌ای دچار خرابی می‌شوند. روشن نشدن دستگاه یا روشن نشدن لامپ، از نشانه‌های خرابی پاور ویدئو پروژکتور viewsonic است. شما می‌توانید برای اطمینان از این موضوع و تعمیر دیتا پروژکتور ویوسونیک آن را به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ویوسونیک ارجاع دهید.

تعمیر پرش تصویر ویدئو پروژکتور ویوسونیک

پرش تصویر یکی از اصلی‌ترین ایراداتی است که در هنگام تعمیر ویدئو پروژکتور ویوسونیک با آن مواجه هستیم. با توجه به اینکه این دستگاه از تکنولوژی dlp ساخته شده است، برای تولید رنگ تصاویر از قطعه‌ای به نام چرخ رنگ استفاده می‌کند. اگر این قطعه خراب شود، تصاویر با لرزش و به صورت پرشی نمایش داده می‌شوند. در صورتی که شاهد چنین مشکلی بودید، بهتر است هرچه سریع‌تر با نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ویوسونیک تماس بگیرید. تیم متخصصین کامپیوتر صدرا با به‌کارگیری بهترین تجهیزات الکترونیکی در زمینه دیتا ویدئو پروژکتور ویوسونیک فعالیت دارند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وب‌سایت کامپیوتر صدرا با کارشناسان بخش تعمیر در ارتباط باشید.

تعمیر فن ویدئو پروژکتور ویوسونیک

فن ویدئو پروژکتور وظیفه جابه‌جایی هوا در دستگاه را دارد؛ بنابراین از نقش قابل‌توجهی در عملکرد دیتا پروژکتور برخوردار است. به طوری که در صورت خرابی یا عدم تهویه درست هوا، آسیب‌های جبران‌ناپذیری به دستگاه وارد می‌شود. بنابراین ایجاد کوچک‌ترین اختلال در این قطعه را جدی بگیرید و در صورت بروز هرگونه خرابی نسبت به تعمیر ویدئو پروژکتور ویوسونیک اقدام کنید. با توجه به هزینه پایین فن ویدئو پروژکتور، شما این امکان را دارید که این قطعه را تعویض نمایید.

ممکن است مسائل بسیار دیگری مثل خرابی لنز ویدئو پروژکتور، در عملکرد دیتا پروژکتور ویوسونیک نقش داشته باشند. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور ویوسونیک به مطالب موجود در وب‌سایت کامپیوتر صدرا مراجعه نمایید. فراموش نکنید که بهینه‌ترین راه برای تعمیر این دستگاه، مراجعه به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ویوسونیک است. نمایندگی صدرا سرویس آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است.

 

تعمیر ویدئو پروژکتور ویو سونیک (view sonic ) ، تعمیرات انواع ویدئو پروژکتور در مشهد و سراسر کشور ، کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷  

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-PG707W
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک PG707W

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS600W
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک LS600W

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-PX701HD
view-sonic-logo

پروژکتورویوسونیک PX701HD

HOME
dlp
school
dlp
HOME
dlp
ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-X100-4K
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک X100-4K

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS620X
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک LS620X

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS625X
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک LS625X

school
dlp
HOME
dlp
school
dlp
ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS700HD
view-sonic-logo

پروژکتور ویوسونیک LS700HD

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS620X
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک LS620X

ویدئو-پروژکتور-ویو-سونیک-مدل-LS625X
view-sonic-logo

پروژکتور ویو سونیک LS625X

school
dlp
HOME
dlp
school
dlp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *