تعمیر-ویدئو-پروژکتور-بنکیو

تعمیر ویدئو پروژکتور بنکیو (Benq)

یک نمونه از دیتا پروژکتورهای عرضه شده در بازار ایران که در مراکز آموزشی و مدارس با استقبال خوبی همراه بوده است، ویدئو پروژکتور بنکیو نام دارد. لوازم و قطعات مصرف شده در ساخت این دیتا پروژکتور دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و به همین دلیل خرابی آن بسیار کم است. در صورت ایجاد اختلال در عملکرد، برای جلوگیری از آسیب به سایر قطعات دیتا پروژکتور، آن را به­ سرعت به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور بنکیو ارجاع دهید. دقت داشته باشید که تشخیص خرابی فقط باید توسط کارشناس انجام شود. در ادامه به توضیح چند مورد از خرابی و تعمیر دیتا پروژکتور بنکیو خواهیم پرداخت.

تعمیر دیتا پروژکتور بنکیو

به ­دلیل استفاده از فناوری ­های نوین در تولید دیتا پروژکتورهای بنکیو، ساختار داخلی آن­ها با پیچیدگی زیادی همراه است. در صورت خرابی، این پیچیدگی روند عیب­ یابی و تعمیر ویدئو پروژکتور بنکیو را کمی با چالش همراه می­کند. برای تعمیر ویدئو پروژکتور BENQ باید دقت لازم در شناسایی خرابی داشته باشید؛ چراکه در غیر این صورت متحمل هزینه­ های بسیار زیادی برای تعمیرات می­شوید و در برخی از موارد ممکن است دستگاه دیگر قابل استفاده نباشد. قبل از تحویل دستگاه به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور بنکیو، از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. شرکت خدمات سرویس صدرا، زیر مجموعه کامپیوتر صدرا، با داشتن سابقه­ای درخشان در زمینه فروش و تعمیرات انواع تجهیزات صوتی و تصویری، آماده ارائه خدمات و تعمیر ویدئو پروژکتور BENQ است.

فن ویدئو پروژکتور بنکیو

فن دیتا پروژکتور بنکیو وظیفه خنک­ سازی و تهویه هوای داخل دستگاه را بر عهده دارد؛ به ­این صورت که چند فن هوای گرم داخل دستگاه را به بیرون رانده و چند فن هوای محیط را به داخل وارد می­کنند. در صورتی خرابی فن و نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور بنکیو، در صورت روشن بودن دستگاه برای جلوگیری از آسیب به سایر قطعات، به­ سرعت آن را خاموش کرده و برای تعمیر به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور بنکیو ارسال کنید.

لنز دیتا پروژکتور بنکیو

یکی از نشانه­ های خرابی لنز ویدئو پروژکتور بنکیو، تار یا کدر بودن تصویر خروجی از آن است. لنز دیتا پروژکتور از چند آینه و عدسی تشکیل شده و در صورت خرابی لنز، علت خرابی باید به ­طور کامل مشخص شود. گردوغبار یکی از عوامل خرابی لنز است؛ به این صورت که با ورود گردوغبار به داخل دستگاه و پوشاندن آینه و عدسی لنز، عملکرد این قطعه دچار مشکل می­شود. برای جلوگیری از این اتفاق باید دستگاه به ­طور منظم سرویس شود. برای تعمیر دیتا پروژکتور بنکیو باید به مراکزی مراجعه نمایید که دارای تجهیزات پیشرفته و به ­روزی باشند. فرآیند تعمیر ویدئو پروژکتور BENQ به ­دلیل فناوری آن، کمی با سایر برندها متفاوت است. برای دریافت مشاوره در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور بنکیو می­توانید با بخش خدمات سرویس صدرا تماس حاصل نمایید.

دقت داشته باشید که روند تشخیص و تایید عیب­ دستگاه باید توسط تکنسین ­های مجرب و متخصص در این زمینه صورت پذیرد. البته شما می‌توانید با غیرفعال کردن دستگاه هنگام بروز مشکل و تا زمان دسترسی به کارشناس، از خراب شدن قطعات دیگر پیشگیری کنید. تمامی اطلاعات قرار گرفته در وب‌سایت کامپیوتر صدرا، به ­منظور آشنایی بیشتر کاربران با خرابی ­ها و تعمیرات ویدئو پروژکتور است. 

تعمیر ویدئو پروژکتور بنکیو (BenQ) ، تعمیر تمامی برند های ویدئو پروژکتور در مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی در صدرا سرویس (سدرا سرویس )

 شماره تماس تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

ویدئو-پروژکتور-بنکیو

خدمات تعمیر پروژکتور درمشهد وسراسر کشور  برای تعمیر پروژکتورهای LED ، DLP و لیزری.

ما بهترین خدمات را به صورت  تخصصی در تعمیر پروژکتور دیجیتال برای همه مشکلات پروژکتور و نمایش پروژکتور ارائه می دهیم.

پروژکتورهای InFocus ، Sanyo ، Optoma ، Barco ، Christie ، Sim2 ، Projectiondesign ، Epson و … لکه های سفید روی تصویر پروژکتور ، چرخ رنگ پروژکتور ، قدرت پروژکتور و مشکلات نمایش پروژکتور ، خطوط روی تصویر پروژکتور ،

خطای خودکار Iris ، سری ۳ چشمک زن قرمز JVC DLA ، کد خطای rlm Barco 255 ، کد خطای Barco 5647 ، کد خطا ۶۲۰۰ ، کد خطا ۷۹۸۰ ، خطای نگهداری فرکانس پایین Barco ، بازتابنده سونی GH10 Silicon X-tal

 

خدمات تمیز کردن پروژکتور اگر پروژکتور خود را به طور مرتب سرویس و تمیز می کنید می توانید طول عمر آن را بسیار طولانی کنید. خدمات تمیز کردن پروژکتور ما شامل تمیز کردن تمام قسمتهای اساسی داخل پروژکتور مانند LCD یا DMD است.

ما می توانیم به شما کمک کنیم… ما امکانات کامل تعمیر و سرویس دهی را در همه پروژکتورهای LCD ، DLP ، ویدئو ، سینمای خانگی ارائه می دهیم.

مشکل نمایش پروژکتور

لنزهای آسیب دیده یا به دلیل جمع شدن گرد و غبار در داخل مجموعه لنزها ، سوخته شدن در یک یا چند صفحه LCD ، آینه سوخته یا شکسته Dichroic و مکعب ترکیبی Dichroic.

تعمیر برق (power) پروژکتور

موارد عمده ای که منجر به مشکلات راه اندازی می شود: خرابی فن پروژکتور ، خرابی چرخ رنگی پروژکتور ، لامپ های پروژکتور خراب ، درایور لامپ پروژکتور آسیب دیده ، صفحه اصلی پروژکتور آسیب دیده ، Auto-Iris معیوب.

 ترمیم  نقاط سفید در تعمیر صفحه پروژکتور

خطوط عمودی روی صفحه پروژکتور ، خطوط افقی در تعمیرات صفحه پروژکتور. برای رفع یک پروژکتور آسیب دیده ، تراشه DMD باید جایگزین شود. اینجاست که وارد می شویم.

بدون سیگنال یا بدون تصویر

تعمیر پورت ورودی پروژکتور خراب ، تعمیر پورت ورودی پروژکتور غیر عملکردی ، پورت HDMI خراب ، پورت VGA خراب ، پورت DVI خراب ، پورت های ترکیبی خراب. نیرو می گیرد اما به درستی کار نمی کند.

بازرسی و برآورد هزینه رایگان

بازرسی رایگان در کارگاه ما. پس از تشخیص خطا ، یک پیشنهاد رایگان با جزئیات هزینه تعمیر ارسال می شود.

درصورت تایید شما تعمیر ویدئو پروژکتور شما انجام می شود .

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-MS550
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو MS550

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-MS527
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو MS527

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-EH-600
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو EH-600

dlp
school
dlp
HOME
dlp
HOME
ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-HT9050
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو HT9050

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-MS506
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو MS506

تعمیر-ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل--LK990
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو LK990

dlp
icon-cinema
dlp
HOME
dlp
icon-cinema
ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-DX808ST
لوگو بنکیو logo benq

پروژکتور بنکیو DX808ST

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-EX-600
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو EX-600

ویدئو-پروژکتور-بنکیو-مدل-MS527
لوگو بنکیو logo benq

ویدئو پروژکتور بنکیو W1090

dlp
school
dlp
HOME
dlp
HOME

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *