تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن (Xvision)

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن (XVision) ، تعمیر تمامی برند های تلویزیون به صورت تخصصی در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) به همراه گارانتی ، مشهد و سراسر کشور

شماره تماس تعمیرات تلویزیون مشهد : ۳۷۰۲۴-۰۵۱  

درباره تلویزیون ایکس ویژن  (XVision)و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن که یکی از برندهای باکیفیت بسیار بالا موجود در بازار کشور عزیزمان ایران به حساب میاید، 

باید بگوییم که با توجه به متنوع بودن مدل ها، سایزها و انواع مختلف آن ها توانسته اند مشتری های بسیاری را راضی کنند. 

ولی کیفیت و عملکرد بالای تلویزیون ایکس ویژن، دلیل نمی شود که با  مشکلی مواجه نشوید.  

محصولات نمایندگی ایکس ویژن با توجه به کیفیت بالایی که برخوردار هستند نسبت به محصولات مشابه با همان کیفیت قیمت مناسب‌تری دارند و همچنین ازنظر امکانات سخت‌افزاری قابلیت‌های خوبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد اما در صورت مواجه‌شدن با یک مشکل در دستگاه انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای و مجرب از یک شرکت تأییدشده و مطمئن در میان تعمیرکارانی که تلویزیون‌های مختلفی ازجمله تلویزیون ایکس ویژن را تعمیر می‌کنند بسیار مهم است.

صدرا سرویس ؛تعمیر گاه مجاز  تلویزیون ایکس ویژن با ارائه انواع خدمات پیشرفته درزمینهٔ تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات توسط کارشناسان خود قادر به رفع تمامی مشکلات ایجادشده مشتریان در تلویزیون ایکس ویژن می‌باشد و همچنین برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه‌ای و مقرون‌به‌صرفه را به شما ارائه می‌دهد.

جهت تعمیر دستگاه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهیدصادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

 

  • تلویزیون دیر روشن می شود

این مشکل که ممکن است با آن مواجه شوید، مربوط به برد پاور تلویزیون است که باید قطعه های قدیمی و خراب را تعویض کرد. تعمیرات برد پاور در منزل و محلی که مشتری می خواهد انجام می شود.

 تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن  (XVision)  انجام شده با قطعات فابریک و با ضمانت در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن انجام می شود.

  • تلویزیون گاهی اوقات روشن می شود بعضی اوقات رو چراغ پاور می ماند

اگر مشاهده کردید که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، باید بگوییم که این خرابی به برد پاور تلویزیون ارتباط دارد. در برخی موقع ها نیز ممکن است مشکل، از برد مین باشد.

 تعمیرات برد پاور تلویزیون ایکس ویژن در محلی که مشتری بخواهد انجام می شود. 

این خرابی در بیشتر مواقع به نیم سوز شدن قطعات نیمه هادی مربوط می باشد که در چنین شرایطی باید بررسی و تعمیر و یا تعویض شود.

  • تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

اگر تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، این خرابی به پنل تلویزیون ایکس ویژن (XVision)  ارتباط دارد، که بیشتر بر اثر آب خوردگی و ضربه خوردن این مشکل پیش می آید.

 اگر در چنین شرایطی پنل دچار آب خوردگی نشده باشد با تعمیر برد تصویر مشکل برطرف می شود.

خرابی پنل تلویزیون ایکس ویژن

  • رفتن ناگهانی تصویر تلویزیون

دلیل رفتن ناگهانی تصویر تلویزیون شما، این مشکل به بک لایت تلویزیون ایکس ویژن مرتبط است که در برخی مواقع به علت خرابی برد پاور و اینورتر هم می تواند باشد.  

  • تلویزیون خاموش شده و چراغ جلوی تلویزیون چشمک می زند!

این مشکل در تلویزیون های ایکس ویژن به این دلیل است که برد پاور تلویزیون دچار مشکل شده است، 

که تعمیرات برد پاور در محلی که مشتری دوست داشته باشد در آن تعمیرات انجام شود، انجام می پذیرد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن (XVision) ، تعمیر تمامی برند های تلویزیون به صورت تخصصی در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) به همراه گارانتی ، مشهد و سراسر کشور شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱  

علت روشن شدن ناگهانی تلویزیون ویا خاموش شدن ناگهانی آن

این مشکل در بیشتر وقت ها به برد پاور این تلویزیون ارتباط دارد و نیاز به تعمیر تلویزیون ایکس ویژن داریم، که بعضی وقت ها روشن می شود و بعضی مواقع روشن نمی شود. 

این نوع تعمیرات نیز در منزل مشتری انجام می شود.

درباره علت روشن شدن ناگهانی تلویزیون ویا خاموش شدن ناگهانی آن، باید بگوییم که این خرابی در بیشتر مورد ها به برد پاور تلویزیون ایکس ویژن ارتباط دارد که در بیشتر مواقع در اثر نوسان برق به وجود می آید. 

در این صورت به علت بالا رفتن برق امکان خرابی برد مین نیز می تواند باشد، در چنین شرایطی باید اول برد پاور تعمیر شود تا بتوان برد مین تلویزیون را تست کرد و  آن را تعمیر نمود.

تعمیرات تخصصی تلویزیون ایکس ویژن 

تلویزیون‌های ایکس ویژن (xvision) یکی از جدیدترین مدل‌های تلویزیون است که با توجه به تنوعی که دارد برای هر نوع سلیقه ای مناسب است و به همین علت یکی از برندهای بسیار پرطرفدار در بازار به شمار می آید.

تلویزیون های این برند در سایزها و مدل های متخلفی از جمله پلاسما، ال ای دی ، ال سی دی و ۳D وجود دارند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برخی از ویژگی ها و قابلیت هایی مانند وضوح بسیار بالای تصویر ، ضبط کردن برنامه های تلویزیون در حالت استندبای، وسیع بودن زاویه دید و همچنین مجهز بودن به ماشین زمان باعث شده است که تلویزیون های ایکس ویژن را از تلویزیون های برند دیگر جدا کند.

البته این نکته را در نظر بگیرید که این ویژگی‌ها و عملکرد بالای تلویزیون نمی‌تواند تضمینی برای سالم ماندن همیشهٔ آن باشد. همان‌طور که می‌دانید تلویزیون دستگاهی بسیار حساس است و هرگونه ضربه، نوسانات برقی و خراش می‌تواند باعث خرابی آن و بروز مشکل در تلویزیون شما شود.

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما دچار مشکل شد و بدنبال نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن (xvision) برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن (xvision) خود بودید، می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

 

55XTU725-تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۵۵XTU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-55XKU635
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۵۵XKU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-65XTU815
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۶۵XTU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-55XLU825
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۵۵XLU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-49XK555
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۴۹XK55

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-49XKU635
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۴۹XKU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-49XTU
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۴۹XTU

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-49XT515
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۴۹XT51

تعمیر-تلویزیون-ایکس-ویژن-مدل-65XTU815
logo xvision

تلویزیون ایکس ویژن ۵۵XT51

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *