تعمیر-ویدئو-پروژکتور-NEC

تعمیر ویدئو پروژکتور ان ای سی (NEC)

ویدئو پروژکتور ان ای سی یکی از پرطرفدارترین دیتا پروژکتورها بوده و در بین کاربران ایرانی دارای محبوبیت زیادی است. کیفیت بسیار بالای قطعات و عمر طولانی لامپ از عمده دلایل استفاده از این دیتا پروژکتور برای مصارف خانگی و آموزشی است. این ویدئو پروژکتور در مدل‌های مختلف نیز تولید می‌شود؛ بنابراین در هنگام تعمیر ویدئو پروژکتور ان ای سی، تعمیرکار را از مدل و مشخصات دستگاه نیز مطلع کنید تا روند عیب‌یابی و تعمیر سریع‌تر طی شود. به‌منظور افزایش طول عمر دستگاه، باید جهت سرویس و تعمیر ویدئو پروژکتور NEC به مراکز معتبر مراجعه نمایید. شرکت خدمات سرویس صدرا، نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ان ای سی در خراسان رضوی است.

تعمیر دیتا پروژکتور ان ای سی

در تعمیر دیتا پروژکتور ان ای سی به‌دلیل پیچیدگی روند تولید و استفاده از قطعات بسیار حساس و کوچک باید دقت زیادی داشته باشید. این دستگاه در شرایطی استاندارد و با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و به‌روز تولید می‌شود؛ بنابراین برای تعمیر ویدئو پروژکتور NEC به مراکز معتبر که دارای تجهیزات پیشرفته هستند مراجعه کنید. فناوری ساخت دیتا پروژکتور هر شرکت و کارخانه با سایر برندهای موجود متفاوت  بوده و این تفاوت در تعمیر آن نیز تاثیرگذار است؛ بدین ترتیب برای تعمیر ویدئو پروژکتور ان ای اسی، به نمایندگی مراجعه کنید که کارشناسان خدمات سرویس آن، نسبت‌به دیتا پروژکتور NEC و قطعات داخلی آن آگاهی کامل داشته باشند.

تعمیر لامپ NEC

یکی از متداول‌ترین خرابی‌های دستگاه‌های ویدئو پروژکتور، سوختن و یا ترکیدن لامپ آن است. لامپ یکی از قطعات مصرفی دیتا پروژکتور NEC و سایر ویدئو پروژکتورها است. این قطعه مصرفی دارای طول عمری بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ ساعت است. در صورت استفاده صحیح و انجام مرتب سرویس‌های دوره‌ای، عمر لامپ دستگاه افزایش می‌یابد. گردوغبار، ضربه و رطوبت از عاملین اصلی کاهش طول عمر لامپ هستند. برای حفظ لامپ و دستگاه از موارد بیان شده باید به نکات زیر دقت نمایید.

  • از درپوش محافظ برای لامپ دستگاه استفاده نمایید.
  • قبل از استفاده از دستگاه، لامپ آن را تمیز کنید.
  • در صورت تماس با آب، به‌سرعت دستگاه را از برق کشیده و به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ان ای سی مراجعه نمایید.

در صورت خرابی لامپ می‌توانید آن را به‌راحتی در منزل تعویض کنید. برای آموزش نحوه تعویض لامپ دیتا پروژکتور می‌توانید از سایر مقالات وب‌سایت کامپیوتر صدرا استفاده نمایید. برای این منظور کلمه کلیدی را در قسمت جست‌وجو وارد نمایید.

یکی از مواردی که تعمیر دیتا پروژکتور ان ای سی را با مشکل مواجه می‌کند، ترکیدگی لامپ است. این مشکل می‌تواند به سایر قطعات موجود در دستگاه نیز آسیب زده و هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور NEC را تا حد زیادی افزایش دهد.

تعمیر پاور

از دیگر مواردی که با آسیب دیدن آن برای تعمیر ویدئو پروژکتور ان ای سی به نمایندگی مراجعه می‌شود، پاور است. این قطعه وظیفه تامین انرژی سایر قطعات دیتا پروژکتور را برعهده دارد. قطع و وصل شدن مداوم برق، نوسانات شدید برق و عدم استفاده از نوسان‌گیر از عمده دلایل خرابی آن است. در صورت خاموش شدن دستگاه در حین انجام کار و یا روشن نشدن آن، خرابی پاور یکی از احتمالات است. برای شناسایی و تشخیص این خرابی باید دستگاه را به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ان ای سی ارسال کنید؛ زیرا در این مراکز برای شناسایی خرابی، از دستگاه‌های پیشرفته برای تست استفاده می‌کنند.

کارشناسان خدمات سرویس صدرا، پس از بررسی‌های کامل، عامل اصلی خرابی دستگاه را اعلام کرده و در صورت ترمیم قطعه، با رضایت مشتری اقدام به تعمیر ویدئو پروژکتور ان ای سی می‌کنند. این شرکت خدماتی در قبال انجام تعمیرات صورت گرفته، به‌جهت رضایت مشتری و افزایش بازدهی، ضمانت‌نامه‌های کتبی در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

تعمیرات ویدئو پروژکتور ان ای سی (NEC) ، تعمیر انواع ویدئو پروژکتور مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات به همراه گارانتی در صدرا سرویس (  سدرا سرویس )

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلورار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیر و جایگزینی سرویس پروژکتور NEC توسط تیم فنی صدرا سرویس (سدرا سرویس ) برای همه پروژکتورهای ان ای سی ( NEC ) 

برای کشف دنیای همیشه در حال تحول ، روش های بی شماری برای کار ، برداشت های اولیه برای تقسیم و تشخیص نوری وجود دارد. 

راه حل های صفحه نمایش NEC دارای وسعت محصولات ، دسترسی بی نظیر و طراحی های سازگار با محیط زیست برای ارائه راه حل های جامع و غیرقابل مقایسه است.

صدرا سرویس (سدرا سرویس )بهترین  و جدیدترین تجهیزات ان ای سی (NEC)  را شامل نمایشگرهای بالینی LED ، لامپها ، فیلترها ، منبع تغذیه ، بلندگوها ، از راه دور و مونتاژ تقریباً با حداقل ضمانت سال ارائه می دهد.

خدمات تمیز کردن سرویس ویدئو پروژکتور :

اگر ویدئو پروژکتور خود را به طور مرتب سرویس و تمیز کنید ، می توانید طول عمر آن را بسیار طولانی کنید.

سرویس تمیز کردن پروژکتور ما شامل تمیز کردن تمام قسمتهای اساسی داخل پروژکتور مانند LCD یا DMD است.

در صورت نیاز به خدمات سرویس و تعمیرات ویدئو پروژکتور ان ای سی (NEC) با کارشناسان ما در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) تماس بگیرید ، شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

پروژکتور ضعیف عمل می کند؟

ممکن است این کار به طور کلی متوقف شده یا به طور متناوب تصویر را کار کند.

 یا ممکن است صداهای عجیب و غریب کار کند اما تصویر را نشان نمی دهد؟ 

خدمات پروژکتور صدرا سرویس (سدرا سرویس ) راه حل مراقبت کامل را ارائه می دهد ، بنابراین ما اطمینان حاصل می کنیم که از تجهیزات بیشترین بهره را ببرید. 

برای اطمینان از اینکه پروژکتور شما با حداقل خرابی کار می کند دوباره کار می کند. ما تخمین های سریع و چرخش سریع را ارائه می دهیم.

ویدئو-پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-NP-P554W
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتور ان ای سیNPP554W

ویدئو-پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-NP-VE303
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتور ان ای سی NPVE303

ویدئو-پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-NP-MC382W
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتوران ای سی NPMC382

dlp
icon-cinema
dlp
school
dlp
school
ویدئو-پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-NP-M333XS
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتور ان ای سیNPM333X

پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-NP-332SX
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتور ان ای سی NP332SX

پروژکتور-ان-ای-سی-مدل-PA703WG
logo nec لوگو ان ای سی

پروژکتوران ای سیPA703WG

dlp
school
dlp
school
3LCD
icon-cinema

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *