تعمیرات تجهیزات کنفرانس

 تعمیرات تجهیزات کنفرانس

تعمیرات-تجهیزات-سالن-کنفرانس

تعمیرات تجهیزات کنفرانس ، در صورت بروز مشکل در سیستم کنفرانسی خود  کافیست  در اسرع وقت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف کنند. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهیدصادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

اگر تجهیزات کنفرانس ویدئویی معیوب دارید که در دفتر کار خود نشسته اید ، سرمایه زیادی دارید و منابع ارزشمندی را هدر می دهید 

اگر شما ارائه دهنده مخابرات هستید و تجهیزات کنفرانس ویدیویی را نگهداری یا اجاره می کنید ، احتمالاً تجهیزات  کنفرانس ویدیویی شما دچار مشکلات کوچکی شده است که باعث شده است کیفیت آن ها را کاهش پیدا کند . که هنوز هم می توانند  کار کنند. اجازه دهید آن را تعمیر کرده و دوباره به کیفیت اولیه خود  خود برگردانیم.

صدرا سرویس  همچنین برآورد رایگان خدمات تعمیرات تجهیزات کنفرانس ویدئویی  را ارائه می دهد. این فرآیند بسیار ساده انجام می شود و تلاش برای بازگرداندن تجهیزات کنفرانس شما هیچ خطری ندارد.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که امروز با شماره   ۳۷۰۲۴ -۰۵۱ با ما تماس بگیرید و ما می توانیم هنگام دریافت واحد به شما یک قیمت رایگان بدهیم ، ما واحد را ارزیابی خواهیم کرد و قیمت تعمیرات تخمینی را با حداکثر قیمت بیش از حد ارائه خواهیم داد

سپس می توانید از ما بخواهید که مورد را برای شما تعمیر کنیم یا روند را متوقف کرده و کالا را برگردانیم.

فناوری کنفرانس ویدیویی صنعتی

در ابتدا کنفرانس ویدئویی مختص یک اتاق هیئت مدیره بود ، جایی که همه شرکت کنندگان در این جلسه باید از طریق اتاقهای ورود به سیستم وارد شوند. برای  تجهیزات کنفرانس ویدیویی  تماس بگیرید.

 در بیشتر سازمانها ، افراد تجار وجود دارند که غالباً برای اهداف تجاری از یک مکان به مکان دیگر سفر می کنند. بگذارید فرض کنیم اگر یک مدیر اجرایی خارج از ایستگاه یا در سفر است ، و او می خواهد در جلسه شرکت کند و اسناد مهم را به اشتراک بگذارد. در چنین مواردی با کنفرانس ویدیویی سخت افزاری صرفاً حضور وی در کنفرانس غیرممکن است.

تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس

در بیمارستان ها – ورود به سیستم پزشکی


عوارض کلی که یک مسافر تجاری در طول تورهای تجاری با آن روبرو می شود ، ارتباط نادرست است. چنین مدیران تجاری نمی توانند اصلاحات یا پیشنهادهای تجاری را از طریق تلفن یا نامه های الکترونیکی توضیح دهند یا به اشتراک بگذارند ، درصورتی که اگر او از طریق نرم افزار کنفرانس ویدیویی ارائه سخنرانی کند ، می تواند بازده بیشتری داشته باشد.

از طریق نرم افزار کنفرانس ویدیویی ، مسافر تجاری می تواند فوراً هر نوع داده ای را که در رایانه بی سیم خود جاسازی شده است ، به اشتراک بگذارد. با سرعت اینترنت بسیار نامی ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه در هر ویدئو ، مدیران می توانند در این کنفرانس شرکت کنند و حتی می توانند هر نوع سندی را به همه یا شرکت کنندگان منتخب منتقل کنند. در کنفرانس ویدیویی سنتی ، به اشتراک گذاشتن یا پخش یک فایل ویدیویی و صوتی گرافیکی کار بسیار دشواری بود ، اما این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا فایل گرافیکی را در عرض چند ثانیه با حداقل پهنای باند به اشتراک بگذارند یا پخش کنند.

قسمت مفید این نرم افزار حتی در زمان سفر است ، مدیران می توانند از طریق رایانه بی سیم وی مانند لپ تاپ ها ، تلفن های همراه اندرویدی و ipads به کنفرانس ویدیویی متصل شوند. با کمک نرم افزار ویدئو کنفرانس تجاری ، مدیران و مدیران مشاغل می توانند با انعطاف پذیری در جلسه ای شرکت کنند بدون اینکه هزینه ای را تحمیل کنند.

 از طریق همکاری از راه دور ، مسافران مکرر می توانند فقط با استفاده از این راه حل در تمام جلسات داخلی سازمان شرکت کنند.

این راه حل نرم افزاری به اجزای سخت افزاری عظیمی احتیاج ندارد ، در عوض می تواند روی هر رایانه استاندارد اجرا شود و با کمترین سرعت اینترنت قابل اجرا است. حداقل الزامات مسافرتی مکرر برای استفاده از برنامه ها ، دوربین ، دستگاه های صوتی و تصویری و مجوز نصب نرم افزار در رایانه بی سیم وی است.

 

تعمیر تجهیزات سالن کنفرانس

چگونه سازمان ها می توانند خدمات مشتری را برای کنفرانس ویدیویی بهبود بخشند؟

ده مزیت برتر کنفرانس ویدیویی برای مسافران مکرر تجاری:
• مدیران مشاغل تجاری که مجبورند مرتباً از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند ، می توانند در هر زمان مسافرت از هرجای دیگر در جلسه شرکت کنند.
• کاهش پیچیدگی در اتصال به کنفرانس ویدیویی اتاق هیئت مدیره ، ارتباطات بسیار تعاملی و موثر
• حداقل هزینه سفر ، برای مدیرانی که باید مجبور به ارائه مکرر ارائه سخنرانی ها ، جلسات شرکت ها یا هر جلسه آموزش باشند. هزینه های عملیاتی نیز در مقایسه با راه حل سخت افزاری به شدت پایین است.
• اگر یک مدیر تجاری در مسافت بسیار طولانی ، به عنوان مثال ، خارج از کشور باشد ، هزینه IDD (شماره گیری مستقیم بین المللی) برای تماس ویدیویی گران تر خواهد بود ، اما از طریق راه حل نرم افزار کنفرانس ویدیویی ، می توانید تماس های ویدیویی را بدون هیچ گونه تماس هزینه های اضافی.
• کاربران می توانند هر نوع ماده تولید شده توسط رایانه مانند گرافیک ، فایل های متنی ، فایل های اکسل یا فایل های PDF را انتقال دهند.
• ارتباط بسیار نزدیک را امکان پذیر می کند ، مدیران می توانند احساس کنند گویا در جلسه به صورت زنده معرفی می شوند.
• کاربران می توانند بلافاصله در جلساتی که برنامه ریزی شده است شرکت کنند
• وسایل ارتباطی رایگان و مقرون به صرفه پیچیده
• راه حل کنفرانس نرم افزاری از خطوط باند پهن و اجاره ای پشتیبانی خواهد کرد
• از طریق این راه حل ، هزینه تدارکات به شدت به حداقل می رسد.

سرانجام می توان نتیجه گرفت که ، راه حل نرم افزاری ویدئو کنفرانس می تواند یک راه حل خوب برای مسافران مکرر تجاری باشد تا با حضور در هر نقطه از جهان از راه دور در یک کنفرانس تجاری شرکت کنند.

در صورت نیاز به تعمیرات تجهیزات کنفرانس که شامل خدمات : تعمیرات بلندگو ، تعمیرات میکروفن ، تعمیرات مانیتور و کلیه لوازم صوتی و تصویری با کارشناسان ما تماس بگیرید
شماره تماس تعمیرات تخصصی تجهیزات سالن کنفرانس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱
آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 
شماره تماس تعمیرات تجهیزات سالن کنفرانس : ۳۷۰۲۴-۰۵

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *