تعمیرات-تلویزیون-پروجکشن

تعمیر تلویزیون پروجکشن

تعمیر تلویزیون پروجکشن ، تعمیرات تلویزیون در مشهد از تمامی برند ها ، کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

اگر یک تلویزیون پروجکشن در صورت استفاده صحیح و با تعمیر و نگهداری منظم ، می تواند هزاران ساعت لذت را به کاربر ارائه دهد. 

متأسفانه حتی بهترین تلویزیون نیز می تواند مشکلاتی را ایجاد کند ، خصوصاً با کیفیت تصویر. بسیاری از این موارد نیاز به توجه یک فرد حرفه ای دارد ، اما برخی از مشکلات فقط مربوط به تلویزیون های پروجکشن است و در صورت تشخیص صحیح توسط مالک بدون نیاز به  تعمیرگاه تلویزیون برطرف می شود

اگر چندین خط رنگ در صفحه تلویزیون طرح ریزی مبتنی بر CRT خود تجربه کرده اید یا تصویر تار است ، ممکن است با مشکل همگرایی روبرو شوید. یک مشکل همگرایی ایجاد می شود زیرا تصویر پیش بینی شده روی صفحه از یک سری لوله های CRT سرچشمه می گیرد که هر کدام بخشی از طیف رنگ را نشان می دهند. 

اگر این لوله ها تراز نشوند ، تصویر در یک فضا جمع نمی شود و در نهایت با تاری تصویر و اعوجاج هاله ای رنگی متعدد مواجه خواهید شد. معمولاً تلویزیون شما برای اصلاح همگرایی تلویزیون متشکل از چندین خط نمایش داده شده روی صفحه ، آزمایشی در دسترس دارد که می تواند برای قرار دادن رنگها در یک راستا و  تصحیح شده ، بتواند آنها را جابجا کند.

بعضی اوقات مشکلات کیفیت به دلیل تنظیم تلویزیون شما است. تنظیم روشنایی و کنتراست تلویزیون شما فقط می تواند برای کیفیت تصویر بسیار مفید باشد.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید کالیبراسیون تصویری کاملی انجام دهید که نیاز به استفاده از دیسک کالیبراسیون دارد. کالیبراسیون تلویزیون فرآیند تنظیم میزان روشنایی ، کنتراست ، رنگ ، وضوح و تنظیمات مجموعه شما به سطح مرجعی است که تولید کنندگان رسانه در ایجاد محتوای خود استفاده می کنند. 

در نتیجه تصویری منطبق تر با اهداف تولید کننده محتوا خواهد بود و ممکن است با کاهش متوسط ​​خروجی سطح نور مجموعه شما ، عمر تلویزیون را افزایش دهد. 

 

تعمیرات تلویزیون پروجکشن (لامپ )

بیشتر کیفیت تصویر تلویزیون شما به دلیل عملکرد خوب لامپ است. بیشتر لامپ ها بیش از ۲۰۰۰ ساعت استفاده بدون دردسر درجه بندی شده اند ، برخی از طرح های سطح بالاتر تا ۸۰۰۰ ساعت قبل از نیاز به تعویض اجرا می شوند. 

باید مراقب عملکرد لامپ خود باشید که به پایان چرخه درجه بندی خود نزدیک می شود ، زیرا سن می تواند قبل از سوختن لامپ تأثیر مخربی بر کیفیت تصویر داشته باشد.

چراغی که فقط در یک ناحیه از سطح نور رسوب کرده باشد ، می تواند در این سطح دمای ناهمواری ایجاد کند و باعث ایجاد نقطه ای شود که به عنوان نقطه داغ شناخته می شود.

 یک نقطه داغ روی صفحه شما به عنوان یک نقطه در تصویر روشن تر از تصویر اطراف نشان داده می شود. اگر یک نقطه داغ ایجاد کرده اید ، باید سطح لامپ را از گرد و خاک و گرد و غبار تمیز کنید.

 اگر سطح لامپ فرصت ایجاد نقطه تنش دما را نداشته باشد ، ممکن است نقطه داغ از بین برود. اگر اینگونه نباشد ، لامپ آسیب دیده و مشکل تصویر ادامه خواهد یافت تا زمانی که لامپ شما بسوزد.

یکی دیگر از مشکلات ناشی از پیر شدن لامپ ، کم نور شدن تصویر است. وقتی لامپ به پایان عمر خود نزدیک می شود ، تصویری که مشاهده می کنید شروع به کم نور شدن می کند و به دنبال آن تحریف تصویر و انحراف رنگ ایجاد می شود. 

متأسفانه ، هنگامی که لامپ شما شروع به نشان دادن این ویژگی ها کرد ، کاری نمی توانید انجام دهید ، جز تعویض لامپ. خوشبختانه ، پس از تعویض ، تصویر شما باید به خوبی روزی باشد که تلویزیون را خریداری کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *