تعمیر-مانیتور-ال-ای-دی

تعمیرات مانیتور ال ای دی

تعمیرات مانیتور ال ای دی (LED) ، تعمیر مانتیور ال سی دی (LCD) ، تعمیر مانیتور او ال ای دی(OLED) و …. 

کلیه خدماتی تعمیراتی  در صدرا سرویس همراه گارانتی ارائه میشود

شماره تماس تعمیرات تخصصی مانیتور : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷  

آیا با مانیتور خود مشکلی دارید؟ زود به صدرا سرویس بشتابید ! ما ارائه دهنده خدمات برتر IT درمشهد هستیم. 

طیف گسترده ای از خدمات ما شامل تعمیر کامپیوتر ، تعمیر تلویزیون  ، تعمیر و نگهداری لپ تاپ و نوت بوک ، تعمیر ماینر ، تعمیر ویدئو پروژکتور  است.

 ما خدمات تعمیرات مانیتور کامپیوتر در لندن را با کیفیت بالا ارائه می دهیم. ما در سرویس تعمیر مانیتور کامپیوتر برای همه مارک ها تخصص داریم و مانیتورهای CRT رنگی و مونوکروم و مانیتورهای LCD / TFT را تولید می کنیم. 

تعمیر مانیتور ال جی

سرویس تعمیر مانیتور کامپیوتر در صدرا سرویس  تمام مشکلات پیش روی مانیتور کامپیوتر را برطرف می کند.

چه مانیتور روشن نشود ، صفحه تاریک است ، خطوطی روی صفحه وجود دارد یا ناگهان خاموش می شود ، ما می توانیم آن را به طور موثر حل کنیم. فرقی نمی کند مانیتور ۱۵ ”، ۱۷” ، ۱۹ ”یا ۲۱” SVGA باشد.

با استفاده از تکنسین های مجاز کارخانه و امکانات هنری ما می توانیم تمام نیازهای تعمیرات ترمینال کامپیوتر و مانیتور  را برطرف کنیم.

صدرا سرویس  متخصص در تعمیر مانیتور رایانه در سطح جز است. تکنسین های خدمات ما مهارت های اساسی را برای انجام تعمیرات در بیشتر مانیتورهای CRT با کیفیت بالا دارند. آنها خدمات خود را برای  تعمیر مانیتورهای با وضوح بالا و مانیتورهای رایانه های شخصی هستند ، ارائه می دهند.

ما تعمیرات مانیتور رایانه را برای مدارس ، موسسات ، سازمانهای پزشکی مختلف و همچنین برای سازمانهای تجاری و دولتی انجام داده ایم.

ما ارتباط محکمی با مشتری های خود برقرار می کنیم و رضایت کامل مشتری را هدف قرار می دهیم. ما به مشتریان خود خدمات خوبی ارائه داده ایم و به طور متوالی تجارت تکراری آنها را بدست آورده ایم.

 

تعمیر مانیتور ایسر

نرخ های ویژه تعمیرات مانیتور کامپیوتر از طریق صدرا سرویس برای قراردادهای مدت دار تجاری در دسترس است. ما همچنین خدمات گارانتی گسترده ای را در کلیه سرویس های تعمیرات مانیتور درمشهد ارائه می دهیم و تیمی کاملاً واجد شرایط برای پشتیبانی فنی تخصصی از تمام مانیتورهای CRT ، LCD / TFT و صفحه تخت خود را به رخ می کشیم.

اکنون با ما تماس بگیرید تا در مورد تعمیر مانیتور کامپیوتر خود از طریق: ۳۷۰۲۴-۰۵۱ با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل info@sadra-service.com برای ما ایمیل کنید

کامپیوترها بدون نمایشگر بی فایده هستند. این راهنمای در مورد تعمیر مانیتور رایانه نحوه عملکرد نمایشگر رایانه ای صفحه ای تخت یا لوله ای ، مشکلاتی که اغلب اشتباه می شود ، نحوه شناسایی مشکل مانیتور رایانه و همچنین برای رفع آن را به چه قطعات و ابزارهایی نیاز دارید.

نکات مندرج در این راهنمای رفع اشکال هم در صفحه نمایش مسطح و هم در مانیتورهای رایانه ای از نوع لوله قدیمی وجود دارد. 

این شامل دستورالعمل های گام به گام برای نحوه آزمایش و تعویض فیوز مانیتور است. این راهنما همچنین شما را به تعمیر ظروف برقی ، تعمیر سیم برق و تعمیر کامپیوتر در صورت لزوم ارجاع می دهد.

تعمیرات مانیتور ال ای دی (LED ) ، تعمیرات مانیتور ال سی دی (LCD) ، تعمیر انواع مانیتور در مشهد به صورت تخصصی کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

مانیتور کامپیوتر چگونه کار می کند؟

یک مانیتور رایانه ، اطلاعات را از روی رایانه روی صفحه نمایش می دهد. این مانیتور از مقادیر دیجیتالی ارسال شده توسط پردازنده رایانه ای برای ایجاد جریان الکترونهایی استفاده می کند که فسفرهای داخل صفحه را روشن می کند.

سیگنال ها در هر یک از سه رنگ اصلی وجود دارند که با سیگنال های رنگی مختلفی ترکیب می شوند که به نظر می رسد در صفحه نمایش حرکت می کنند.

رایانه های قابل حمل به جای فسفر از یک صفحه نمایش ساخته شده از سلول های نمایشگر کریستال مایع (LCD) استفاده می کنند. مانیتورهای رایانه سیگنال خود را از کابل مانیتور از طریق رایانه و انرژی خود را از یک سیم برق جداگانه دریافت می کنند.

مانیتورهای صفحه تخت یا صفحه تخت با استفاده از اتصالات داده Display Display (DP) ، رابط ویدئو دیجیتال (DVI) ، رابط چندرسانه ای با وضوح بالا (HDMI) یا آنالوگ Video Graphics Array (VGA) به سبک قدیمی تر ، به رایانه و سایر دستگاه ها متصل می شوند.

چه چیزی می تواند با یک مانیتور کامپیوتر اشتباه کند؟

مشکلات مانیتور رایانه همیشه با مانیتور مشکل ندارند. آزمایش مانیتور باید با رایانه انجام شود. ممکن است تصویر مانیتور نمایش داده نشود. ممکن است تصویر روی صفحه واضح و روشن نباشد.
چگونه می توانم یک مشکل مانیتور کامپیوتر را شناسایی کنم؟

اگر مانیتور کامپیوتر روشن نمی شود ، مطمئن شوید که مخزن برق تغذیه می کند. سیم برق را بررسی کنید. ارتباطات بین مانیتور و کامپیوتر را بررسی کرده و از روشن بودن رایانه اطمینان حاصل کنید. فیوز خط را تست کنید . همچنین سیم داده را تعویض کنید (DP ، DVI ، HDMI ، VGA ؛ به بالا مراجعه کنید).

اگر تصویر روی صفحه مانیتور کامپیوتر روشن و روشن نیست ، کتابچه راهنمای مالک خود را برای راهنمایی در مورد تنظیم مانیتور بررسی کنید. به طور معمول دکمه های تنظیم در سطح مانیتور در زیر صفحه وجود دارد.

برای تعمیر مانیتور کامپیوتر چه چیزی لازم دارم؟

کابل ها و فیوزهای تعویض از تولید کننده و همچنین از فروشگاه های محلی رایانه در دسترس هستند. ابزارهایی که ممکن است برای دسترسی ، آزمایش و تعمیر مانیتور کامپیوتر به آنها نیاز داشته باشید شامل این موارد است:

پیچ گوشتی
مولتی متر

مراحل تعمیر مانیتور کامپیوتر چیست؟

 

یک مانیتور رایانه دستورالعمل های خود را از طریق کارت کنترل کننده ویدیو در رایانه دریافت می کند.

این کارت ممکن است یک کارت توسعه الحاقی باشد یا ممکن است در برد مدار اصلی به نام مادربرد تعبیه شده باشد. اگر کارت جداگانه ای است ، ممکن است لازم باشد رایانه را باز کرده و از اتصال محکم کارت اطمینان حاصل کنید.

کابل داده تخت را که بین کارت گرافیک و مادربرد قرار دارد نیز بررسی کنید ، در صورت وجود این ویژگی.

فیوز مانیتور کامپیوتر را تست و جایگزین کنید:

مانیتور کامپیوتر را از ظروف برقی و پردازنده کامپیوتر جدا کنید.
مانیتور را روی یک سطح پر شده قرار دهید و پیچ های محفظه را بردارید (ممکن است بعضی از آنها زیر زبانه های بازشو باشد)
محفظه عقب را خاموش کنید.
فیوز خط را معمولاً نزدیک ورودی سیم برق قرار دهید. فیوز را از نگهدارنده آن خارج کرده و با استفاده از مولتی متر آن را تست کنید.

 در صورت خرابی فیوز ، آن را تعویض کنید.

تعمیرات مانیتور ال ای دی (LED ) ، تعمیرات مانیتور ال سی دی (LCD) ، تعمیر انواع مانیتور در مشهد به صورت تخصصی کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

احتیاط!

برای ایمنی ، دستورالعمل های سازنده را در دفترچه راهنما دنبال کنید تا لوله ویدیو را قبل از کار در نزدیکی آن تخلیه کنید. در بیشتر موارد این به معنای استفاده از سیم های (jumper ) برای اتصال یک مقاومت ۱۰۰۰۰ اهم بین زمین شاسی یا زمین مشترک و یک پیچ گوشتی و کوتاه کردن سرب ولتاژ بالا با قرار دادن پیچ گوشتی در زیر کاسه مکش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *