تعمیر-مانیتور-ایکس-ویژن

تعمیر مانیتور ایکس ویژن (Xvision )

تعمیر مانیتور ایکس ویژن کار یک متخصص حرفه ای است

تعمیر مانیتور ایکس ویژن (xvision) ، تعمیرات انواع مانیتور در مشهد و سراسر کشور به همراه گارانتی توسط متخصصین ما در صدرا سرویس جهت مشاوره و براورد قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس: مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷      

حتما برای شما هم پیش آمده است که سیستم مانیتور کامپیوتر شما با اختلال مواجه شده و کارها و برنامه ریزی هایتان را به طور کلی به هم ریخته است. 

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، گوشی ها، لپ تاپ، کامپیوتر و تلویزیون و رسانه های هوشمند به ضروری ترین ابزار زندگی تبدیل شده اند. 

تعمیر مانیتور ایکس ویژن  (xvision)  در مواقعی که دچار مشکل می شود یکی از اقداماتی است که باید اصولی انجام شود.

تعمیر تمامی برند های مانیتور

تعمیر مانیتور ال جی

شاید به نظرتان اتفاق پیش پا افتاده ای برسد اما تعمیر مانیتور ایکس ویژن (xvision)

از این لحاظ اهمیت دارد که باید به افراد متخصص و زبده ای سپرده شود. 

شاید شما برای تعمیرات وسایل خانگی از یک تعمیرکار محلی که از قبل می شناختید استفاده کنید و همه کارها را به همان شخص بسپارید، اما باید بدانید که تعمیر این گونه وسایل الکترونیکی حساسیت و ظرافت های خاص خود را دارد و اگر به طور اصولی تعمیر نشود ممکن است مانیتور خود را کلا از دست بدهید.

چرا شرکت صدرا را برای تعمیر مانیتور ایکس ویژن انتخاب کنم؟

تعمیر مانیتور ایکس ویژن (xvision) با توجه به تولید داخل بودن این محصول، در مرکز سرویس کامپیوتر صدرا توسط کارشناسان ایکس ویژن با دقت و تخصص انجام خواهد شد.

 کارشناسان ما در واکاوی این دستگاهها و پیدا کردن عیوب و اختلالات آن و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مانیتور ایکس ویژن کاملا مسلط هستند. 

اطلاعات گسترده کارشناسان ما در مرکز سرویس کامپیوتر صدرا موجب شده است تا شیوه های جدیدی برای تعمیر مانیتور ایکس ویژن (xvision) طراحی کنند.

متخصصان ما مشکل مانیتور شما را کاملا توضیح خواهند داد و در مورد راهکارهایی برای رفع آن از شما نظرخواهی می کنند.

در صورت مشاهده هر گونه نقص، اختلال یا ضربه ای که برای مانیتور Xvision شما پیش آمده است می توانید از شرکت ما تخصصی ترین خدمات تعمیر را دریافت کنید.

کارشناسان مرکز سرویس و تعمیر صدرا با در اختیار داشتن تجهیزات حرفه ای، نواقص را به سرعت پیدا کرده و در کوتاهترین زمان تعمیر مانیتور ایکس Xvision را انجام می دهند.

کارشناسان و متخصصان ما دوره های خاصی زیر نظر اساتید مجرب می گذرانند و به شیوه های نوین تعمیرات دستگاههای گوناگون واقف هستند.

تعمیر مانیتور xvision

در مرکز تخصصی ما تعمیر و تعویض قطعات اصلی مانیتورهای ال سی دی و تلویزیون های هوشمند و ال ای دی فراهم شده است.

 شما کاربران گرامی می توانید با اطمینان خاطر تعمیر مانیتور ایکس ویژن (xvision) خود را به مرکز تخصصی ما بسپارید و از تخصصی ترین خدمات مربوط به تعمیرات مانیتور ایکس ویژن (xvision) و سرویس و نصب دستگاه ها برخوردار شوید. 

مرکز ما با بهره گیری از مجهزترین ابزار آلات تعمیر، خدمات متنوعی را در زمینه های مختلف فناوری عرضه می کند.

این را به خاطر داشته باشید که تعمیرات ابزارهای الکترونیکی و هوشمند با سایر وسایل برقی خانگی کاملا متمایز است و باید به افراد متخصص و با سابقه محول شود.

 اگر شما هم صاحب یکی از این مانیتورهای ایکس ویژن  (xvision) هستید می توانید در صورت هرگونه نقص سخت افزاری و یا آسیب بدنه و یا اختلال در تصویر برای پیگیری تعمیرات با کارشناسان ما در خدمات سرویس کامپیوتر صدرا تماس بگیرید.

لطفاً هنگام انتخاب موقعیت نصب مانیتور ایکس ویژن  نکات زیر را به خاطر بسپارید

 • صفحه را در معرض رطوبت ، گرد و غبار ، تابش مستقیم خورشید یا شرایط شدید آب و هوایی قرار ندهید.
 • هنگام تمیز کردن از مواد شوینده شیمیایی و نازک کننده استفاده نکنید.
 • برای از بین بردن آلودگی گرد و غبار از صفحه نمایش ، از پارچه نرم استفاده کنید.
 • از ذخیره و استفاده از این نمایشگر در مناطق بسیار گرم و سرد خودداری کنید.
 • دامنه عملکرد صفحه نمایش -۱۰ درجه سانتیگراد تا + ۴۰ درجه سانتیگراد است.
 • صفحه را رها نکنید و به آن ضربه نزنید.

برای امنیت خود ، در صورت استفاده از صفحه نمایش ، آداپتور برق را از برق جدا کنید.

تعمیر مانیتور ایسر

در صدرا سرویس ، ما مانیتور ایکس ویژن  شما را به سرعت بازگردانیم
کار سریع نکته اصلی است. مطمئن باشید که ما کار تعمیرات را به خوبی در مانیتورهای شما انجام خواهیم داد و آنها را به درستی کار خواهیم کرد ، اما اگر هفته ها طول بکشد تا آنها را بازگردانید ، این به شما کمک نخواهد کرد. اگر قرار است مدت طولانی بدون مانیتور گیر بیفتید ، ممکن است مانیتورهای جدید را نیز بخرید.

اما این برای سرویس های الکترونیکی جهانی مشکلی نخواهد داشت زیرا در بیشتر موارد ، ما می توانیم نمایشگر شما را طی یک تا پنج روز – نه هفته ها – به شما بازگردانیم. 

جهت درخواست تعمیرات مانیتور ایکس ویژن (xvision) ، با کارشناسان ما در صدرا سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

رضایت تضمین شده


دنیای فناوری می تواند سریع و ترسناک باشد. به همین دلیل هدف ما ارائه تجربه ای متناسب با نیازهای شرکت شما یا مصرف خانگی است. صرف نظر از بودجه ، ما به ارائه خدمات حرفه ای به مشتری افتخار می کنیم. ما تضمین می کنیم از کار ما راضی خواهید بود ، تمامی خدمات اعم از تعویض قطعات مانیتور و تعمیر مانیتور همراه با گارانتی ارئه می شود. 

مانیتور ایکس ویژن 

از کجا می دانید که رنگ سفید کاملا سفید نمایش داده می شود  و رنگ سیاهی که میبینید واقعا  سیاه است؟ رنگ سفید می تواند سایه های بی نهایت داشته باشد.

با تجهیزات کالیبراسیون ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنچه را که در حال ویرایش هستید ، واقعاً با استانداردهای پخش شده مطابقت دارد. ما خدمات کالیبراسیون را در همه فن آوری های نمایشگر اعم از OLED ، LCD ، CRT یا پلاسما ارائه می دهیم که می توانیم به بهترین تصویر ممکن برای نمایشگر شما دست پیدا کنیم.

روند کاری ما

 • بررسی اجمالی و بازرسی
 • تعادل رنگ سفید
 • کالیبراسیون رنگ
 • کالیبراسیون منحنی گاما
 • بررسی پیکسل

مانیتورهای رایانه تقریباً ساده هستند ،  آنها را به برق متصل کنید ، روشن کنید ، در قسمت روشن تر به موارد رایانه خود نگاه کنید. اما به نظر می رسد که گمراه کننده آسان باشد ، چیزهای زیادی در داخل آن جعبه پلاستیکی خالی جریان دارد … و موارد زیادی که می توانند اشتباه پیش بروند.

متأسفانه ، بیشتر این موارد برای رفع نیاز به تعمیر گواهی شده یا تعویض کامل دارند. مگر اینکه به خصوص در زمینه الکترونیک مهارت داشته باشید و اتفاقاً به قطعات ارزان قیمت تعویض دسترسی نداشته باشید ، معمولاً بهتر است یک مانیتور را به سازنده برگردانید (در صورت ضمانت) و یا به راحتی مانیتور جدیدی خریداری کنید. حتی در این صورت ، در اینجا رایج ترین بیماری های مانیتورهای LCD مدرن وجود دارد و اینکه برای رفع آنها چه کاری می توان انجام داد … یا نه.

در صورتی که مهلت گارانتی دستگاه شما تمام شده بهتر است مانیتور خود را برای تعمیرگاه مجاز تلویزیون ارسال کنید . قبل از آن با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل مانیتور ایکس ویژن (xvision) خود را با آن ها در میان بگذارید تا شما را بهتر راهنمایی کنند. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

پرش یا لرزش تصویر مانیتور ایکس ویژن 


اگر صفحه مانیتور xvision شما اغلب چشمک می زند یا پرش دارد ، چند مشکل مختلف وجود دارد که می توانید با آنها روبرو شوید. این ممکن است به سادگی یک کابل تصویری شل یا معیوب باشد. بنابراین ابتدا کابل را روی مانیتور و انتهای رایانه محکم کنید (اطمینان حاصل کنید که هر پیچ نگهدارنده را کاملاً محکم کنید ، اگر کابل آن را دارید) یا کابل را عوض کنید. در مورد کابل برق نیز همین مورد وجود دارد: اطمینان حاصل کنید که از دو طرف امن است و در صورت ادامه مشکل ، در صورت امکان آن را تعویض کنید.

تنظیم نادرست نرخ تازه سازی نیز می تواند باعث سوسو زدن شود. نرخ تازه سازی تعداد دفعات ارسال رایانه به هرتز عکس به مانیتور است. بیشتر نمایشگرهای LCD از ۵۹ یا ۶۰ هرتز استفاده می کنند ، اگرچه ۷۵ مگاهرتز ، ۱۲۰ هرتز و ۱۴۴ هرتز نیز در مانیتورهای ممتاز یافت می شوند. وارد تنظیمات نمایشگر سیستم عامل خود شوید (روی دسک تاپ کلیک راست کرده و به صفحه تنظیمات Display> Display adapter Properties> Monitor در Windows 10 بروید) تا مطمئن شوید تنظیمات درست هرتز اعمال شده است – ممکن است لازم باشد درایورهای ویدئوی خود را نیز به روز کنید.

تعمیر مانیتور ایکس ویژن

متأسفانه ، بیشتر علائم سوسو زدن دیگر به دلیل کمبود برق در جایی از خود مانیتور ایجاد می شود. این امکان وجود دارد که از یکی از مدارهای الکتریکی خانه خود بیش از حد برق بگیرید یا محافظ برق خود را بیش از حد بارگیری کنید – فقط آداپتور برق را به شاخه دیگری منتقل کنید تا این را آزمایش کند. اما به احتمال زیاد یک مولفه شل یا سوعملکرد در خود مونتاژ صفحه وجود دارد. در اینصورت ، تعمیر یا جایگزینی تنها راه حل هستند. همچنین می توانید مقاله مربوط به تعمیر سو سو زدن صفحه مانیتور را مطالعه کنید.

نماش خطوط عمودی در مانیتور ایکس ویژن 

خطوط سیاه یا تک رنگ در صفحه های LCD به دلیل مسائل مختلفی ایجاد می شوند ، اما اگر با رفع اشکال استاندارد که در قسمت سوسو زدن بالا ذکر شده است ، آنها را برطرف نکنید (ویدیوها و کابل های برق خود را برای بررسی مشکلات ، نصب درایورهای جدید بررسی کنید) ، احتمالاً یک نقص فیزیکی در خود صفحه است. مانیتور خود را روی رایانه یا لپ تاپ دیگری امتحان کنید تا ببینید آیا مشکل همچنان ادامه دارد. اگر اینگونه باشد ، شما احتمالاً در حال جایگزینی هستید ، زیرا خطا تقریباً در صفحه LCD (گرانترین مانیتور) است.

پیکسل از بین رفته یا گیر کرده


پیکسل “مرده” یک نقطه در صفحه LCD شما است که روشن نمی شود و به صورت یک یا چند مربع سیاه نشان می دهد. پیکسل های “گیر” مشابه هستند ، اما به جای نشان دادن رنگ سیاه ، آنها روی یک رنگ قرار می گیرند که با تصویر صفحه کامپیوتر مطابقت ندارد ، به طور معمول قرمز ، سبز یا آبی است.

 

برای پیکسل مرده کار زیادی نمی توانید انجام دهید – این یک نقص فیزیکی صفحه نمایش است. خوشبختانه یک یا دو پیکسل مرده معمولاً به این معنی نیست که باید کل مانیتور را دور بریزید. قطعاً می توان در اطراف آن کار کرد یا از آن چشم پوشی کرد. همچنین می توانید جایگزینی گارانتی را بررسی کنید ، اگرچه بسیاری از تولیدکنندگان نمایشگر تا زمانی که چندین پیکسل از بین نرود ، صفحه را تعویض نمی کنند.

پیکسل گیر کرده ممکن است مسئله دیگری باشد. بسته به اینکه دقیقاً چگونه مسئله بروز می کند ، ممکن است پیکسل را به حالت کار درآوریم. تکنیک های مختلفی برای این کار وجود دارد ، از “ماساژ دادن” خود صفحه نمایش گرفته تا برنامه های در حال اجرا که بخشی از صفحه را به سرعت از طریق طیف رنگی می چرخانند. برخی از این راه حل ها را می توانید امتحان کنید که در راهنمای ما برای پیکسل های گیر کرده ذکر شده است ، اما هشدار داده اید ، در تجربه شخصی من ، یافتن راه حل پایدار برای یک پیکسل گیر بسیار نادر است.

تعمیر-مانیتور-ایکس-ویژن-XL2020

مانیتور ایکس ویژن XL2020

تعمیر-مانیتور-ایکس-ویژن-مدل-XL2220
logo xvision

مانیتور ایکس ویژن XL2220

تعمیر-مانیتور-XT2210
logo xvision

مانیتور ایکس ویژن XT2210

تعمیر-مانیتور-XL1920
logo xvision

مانیتور ایکس ویژن XL1920

تعمیر-مانیتور-XL2020S
logo xvision

مانیتور ایکس ویژن XL2020S

XL2020AI-تعمیر-مانیتور-ایکس-ویژن
logo xvision

مانیتور ایکس ویژن XL2020AI

basic-monitor
flat-panel
basic-monitor
flat-panel
basic-monitor
flat-panel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *