تعمیرات-ویدئو-پروژکتور-صدرا-سرویس-(سدرا-سرویس-)

تعمیرات ویدئو پروژکتور

تعمیر مشکل نمایشگر پروژکتور

تعمیر دیتا پروژکتور ، سرویس ویدئو پروژکتور در مشهد و سراسر کشور از تمامی برند ها در صدرا سرویس (سدرا سرویس). تعمیر انواع ویدئو پروژکتور از تمامی برند ها پروژکتورهای ال ای دی و محافظ های ال سی دی پس از استفاده طولانی مدت مستعد از بین رفتن رنگ هستند. همچنین کدر شدن ، کم نور شدن، تغییر رنگ یا لکه های روی صفحه نمایش. تغییر رنگ ممکن است دستگاه را ب ا رنگ زرد ، رنگ صورتی یا سبز ، تکه های تیره ، شخصیت های لرزان در صفحه نمایش و غیره رها کند. برخی ممکن است نوارهایی از خطوط افقی یا عمودی را در صفحه نمایش نشان دهند.

تعمیر نقاط سفید رنگ ویدئو پروژکتور :

آیا پروژکتورهای دیجیتال یا چندرسانه ای خود مشکل دارید؟ شما می توانید برای ارزیابی و تعمیر کارشناسی به خدمات تعمیر پروژکتور ما اطمینان حاصل کنید که از بازده متناسب سرمایه گذاری پروژه های خود اطمینان حاصل می کنید.در صورت نیاز به تعمیر دیتا پروژکتور مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات در صدرا سرویس همراه با گارانتی ارائه می شود.

بدون سیگنال - بدون تصویر :

 هیچ تصویر و سیگنالی از پروژکتور خود ندارید ؟ یا پروژکتور  شما روشن میشه و  بالا میاید و همه چیز خوب به نظر می رسد  اما قادر به نمایش تصویری  که از لپ تاپ ، فلش رسانه یا دانگل بی سیم شما ارسال نمی شود؟   درگاه های خاص ، HDMI ، VGA ، DVI ، S-Video ، کامپوزیت و پورت های USB هر کدام دارای یک کنترلر هستند ، کثیفی پاور ویدئو پروژکتور  اغلب این کنترلرها را خراب میکند.

تعمیرات ویدئو پروژکتور صدرا سرویس (سدرا سرویس)

 تعمیر چرخ رنگ پروژکتور:

پروژکتورهای DLP مجهز به چرخ های رنگی هستند. پروژکتورهای Single Chip و ۳ Chips DLP در هنگام تار شدن حرکات و همگرایی که بر پروژکتورهای LCOS و LCD تأثیر می گذارد ، برنده واضح هستند. در صورت نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور مشهد و سراسر کشور با متخصصین ما در سدرا تماس بگیرید. شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تعمیرات ویدئو پروژکتور مشکلات برق :

پروژکتورها ممکن است گاهی اوقات روشن نشوند! ممکن است یک پروژکتور راه اندازی شود اما نتواند لامپ را روشن کند. همچنین ممکن است راه اندازی شود ، به طور خلاصه کار کند و ناگهانی از کار بیافتد.  و سپس دوباره راه اندازی مجدد شود. این مشکل ممکن است از خطای لامپ یا خرابی فن نشات بگیرد. در صورت بروز مشکلات مشابه با کارشناسان ما در صدرا سرویس (سدرا سرویس) جهت تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد و سراسر کشور  تماس بگیرید.

دستگاه روشن می شود و فن ها با دور تند شروع به کار می کنند!

هنگامی که در پوش قسمت لامپ دستگاه شما به طور کامل بسته نشود این اتفاق می افتد . وقتی این اتفاق می افتد ، به دلایل ایمنی لامپ دستگاه شروع به کار نمی کند. پروژکتور را خاموش کنید و بررسی کنید که در پوش لامپ به درستی در جای خود قرار گرفته. هرگز درپوش باز لامپ پروژکتور را به طور کامل جدا نکنید ، زیرا در معرض خطر الکتریسیته بودن یا سوختن اجزای داغ داخل پروژکتور خواهید بود.

تعمیرات-ویدئو-پروژکتور-صدرا-سرویس-(سدرا-سرویس-)

در صورتی دستگاه روشن نمی شود چه باید کرد!

همانطور که به نظر می رسد، روشن نشدن هر دستگاهی یک  مشکل رایجی است که با روبرو شدن با این مشکل برای ما بسیار ناگوار می باشد. درک این موضوع  که پروژکتور هنگامی که به پریز برق وصل است چرا روشن نمی شود هیچ اتفاقی نمی افتد برای ما مشکل است.  اگر پروژکتور روشن نمی شود و دستگاه شما هم به برق متصل است در ابتدا باید به بررسی کابل برق خود بپردازید اگر کابل شما سالم بود بهتر است از برای اطمینان از یک پریز دیگری استفاده کنید. تعمیر دیتا پروژکتور مشهد و سراسر کشور به همراه گارانتی در صدرا (سدرا سرویس)

آیا دستگاه شما نیاز به تعمیرات دیتا پروژکتور دارد؟

اغلب اوقات ، ما تمام تجهیزات ارائه رایانه خود را به دستگاه خود وصل می کنیم  و می توانیم مطالب خود را در رایانه لپ تاپ خود مشاهده کنیم ، اما صفحه نمایش یا پروژکتور مطالب شما را نمایش نمی دهد.  و با مشاهده این موضوع اولین موردی که در ذهن شما ایجاد می شود این است که دستگاه شما دیگر نیاز به تعمیر ویدیو پروژکتور دارد و فکر کنید که پروژکتور به درستی کار نمی کند ، قبل از آنکه به فکر مراجعه دستگاه به خود واحد تعمیر ویدئو پروژکتور مشهد و سراسر کشور شما را به مطالعه مطالب زیر دعوت می کنیم.

۰۵۱-۳۷۰۲۴

در صورت وجود مشکلات ، با واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور صدرا سرویس تماس برقرار نمایید

تعمیرات-پروژکتور-مشهد

تعمیر تمامی برند های ویدئو پروژکتور

ما درتعمیر ویدئو پروژکتور ، مهندس های حرفه  ای در اختیار داریم . یک مرکز تعمیر تخصصی کامل با ابزار و روشهای مناسب برای تشخیص ، تمیز کردن و تعمیر قسمت های مختلف. خدمات تعمیر ویدیو پروژکتور ما شامل جایگزینی سطح پایین میکروچیپ با هدف ارزان تر بودن قیمت برای مشتریان می باشد. مشتری در صدرا سرویس هزینه تخمین زده شده برای  تعمیر ویدیو پروژکتور را در همان روز یا یک روز بعد از نتیجه تشخیص دریافت می کند. پس از تأیید مشتری تعمیرات ویدئو پروژکتور آغاز می شود . مدت کار تعمیر به طور متوسط بین ۲-۳ روز منوط به در دسترس بودن قطعات است و نوع تعمیر ویدئو پروژکتور شما می باشد.

خرابی های بسیار رایجی که در ویدیو پروژکتور رخ می دهد:

خاموش شدن خودکار!

دلیل خاموش شدن نگهانی دستگاه شما ممکن است عوامل متعددی وجود داشته باشد. مانند خرابی منبع تغذیه ، خرابی سنسور ها ، خرابی فن ها  و… چندین امکان وجود دارد. که گام به گام این قسمت ها در هنگام تعمیر توسط واحد تعمیر ویدیو پروژکتور بررسی می شوند.

شکستن چرخ رنگ ویدیو پروژکتور!

اگر تصویر پروژکتور را فقط در رنگهای زرد ، آبی ، قرمز یا مخلوطی از رنگ تحریف شده تجربه می کنید ، معمولاً چرخ رنگ پروژکتور DLP  ، تراشه ال سی دی پروژکتور ۳LCD آسیب دیده است. در بیشتر اوقات شکستگی چرخ رنگ قابل ترمیم است. و میتوان کالرویل را احیا کرد اما در ویدیو پروژکتور های ۳LCD  تعمیر امکان پذیر نخواهد بود و باید به فکر تهیه قطعه جدید بود. هزینه تعمیر ویدیو پروژکتور شما در این بخش می تواند از ۲۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان باشد.

تعمیر-کالرویل-ویدیو-پروژکتور-(1)

نور لامپ دستگاه شما پرش دارد؟

معمولاً هیچ عاملی جز بالاست برق ، نمی تواند در کار لامپ دستگاه شما مشکل ایجاد کند. برای تعیین میزان هزینه تعمیر بالاست با واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور صدرا سرویس تماس برقرار نمایید.

خرابی تراشه یا چیپ DMD

چندین نقطه سفید بر روی صفحه نمایش شما وجود دارد که به تعویض تراشه DMD بستگی  دارد زیر این تراشه به هیچ عنوان قابل تعمیر نمی باشد در صورت تماس نادرست ممکن است به شدت آسیب ببیند. هزینه چیپ DMD  می توان از ۸۰۰ هزار تومان تا ۱/۵۰۰ تومان در نظر گرفت. این تراشه  در ویدیو پروژکتور های DLP اصلی ترین نقش را در ایجاد تصویر ایفا می کنند.

تعمیرات-ویدئو-پروژکتور-صدرا-سرویس

عدم انتقال تصویر

یکی از مشکلات بسیار رایج در عدم انتقال تصویر که چند مشکل در صفحه نمایش ها به وجود می آورد خرابی کابل ها می باشد. اطمینان حاصل کنید که همه کابلها به طور صحیح به درگاه وصل شده اند. بررسی کنید که هر اتصال شما به صورت صحیح به دستگاه متصل شده است. برای اطمینان از هر کابل / کانکتور ، آن را در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

 تا مطمئن شوید کابل شما سالم است. اگر کابل جایگزینی دارید از کابل دیگر خود استفاده کنید تا مطمئن شوید مشکل از کابل شما می باشد.  اگر مشکل شما با تعویض کابل هم رفع نشد با واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور  صدرا سرویس (سدرا سرویس ) تماس بگیرید تا شما را راحت تر راهنمایی کنند. در صورتی که کابل شما سالم بود جهت بررسی بیشتر باید به صدرا سرویس مراجعه کنید.

 چرا تعمیرات ویدئو پروژکتور صدرا سرویس

تعمیر انواع ویدئو پروژکتور

ما می توانیم پروژکتور شما را به عملکرد کامل آن بازگردانی کرده و آن را به مشخصات کارخانه خود برگردانیم. براساس تجربه ما ، پروژکتورهایی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند. می توانند از مشکلات برق ، مشکلات خنک کننده و تغییر رنگ تصویر رنج ببرند. آیا این واحد نیاز به فیلترهای قطبی جدید ، آینه ، فن و لامپ دارد ، ما می توانیم کمک کنیم. 

ما یک مرکز خدمات گارانتی SH Panasonic ، Sanyo و Eiki و مرکز خدمات پروژکتور با حجم بالا برای پروژکتورهای سونی ، NEC ، اپسون ، دل ، بارکو ،اوپتوما BenQ ، Optoma ، InFocus و Christie Projector هستیم. ما فقط خدمات را در پروژکتورهای میان رده و دوربرد توصیه می کنیم که  ارزش جایگزینی دارند. ما به خصوص تعمیر پروژکتورهای با لوم را توصیه می کنیم زیرا این واحدها برای تعویض بسیار گران هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. صدرا سرویس علاوه بر ارائه برندهای معتبر ویدئو پروژکتور و ملزومات جانبی، خدماتی ویژه در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر همه برندهای ویدئو پروژکتور را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. 

متخصصان شرکت  صدرا آماده ی پشتیبانی فنی از همه برندهای ویدئو پروژکتور بوده  و حتی ویدئو پروژکتورهای خریداری نشده از این شرکت، مدلهای قدیمی و خارج از رده را پشتیبانی میکند.همچنین امکان تعمیر و تعویض قطعاتی نظیر لامپ ویدئو پروژکتور، لامپ بالاست، تراشه DMD،  چرخه رنگ، ال سی دی، منبع تغذیه، فن، Main Board و ریموت کنترل ویدئو پروژکتور در صدرا سرویس  می باشد.در صورت نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور مشهد  و سراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تعمیر انواع ویدیو پروژکتور با بالاترین حد تخصص

صدرا سرویس کلیه موارد مانند خرابی برد های ویدیو پروژکتور را تعمیر می کند ، گرمای بیش از حدی که باعث خاموش شدن دستگاه میشود را سرویس می کند. لکه های سفید روی صفحه نمایش پروژکتور ، تغییر رنگ خطوط افقی و عمودی در تصویر ، تعویض چرخ رنگ ، تعویض فن ، تعمیر و تعویض لنزها ، تعویض لامپ پروژکتور و خدمات بسیار دیگری در قسمت تعمیرات ویدئو پروژکتور انجام می دهد.

تعمیرات-ویدیو-پروژکتور صدرا سرویس

انواع تعمیرات ویدئو پروژکتور:

سوالات متداول

ویدئو پروژکتور روشن نمی‌شود، ویدئو پروژکتور بیش از حد گرم می‌شود، بی‌رنگ شدن تصاویر پروژکتور، روشن شدن چراغ چشمک‌ زن ویدئو پروژکتور، خاموشی ناگهانی دیتا پروژکتور، وجود گرد و غبار روی تصاویر پروژکتور، پروژکتور ورودی‌ها را نمی‌شناسد، تصویر  ویدئو پروژکتور نور ندارد.

نصب و راه‌اندازی ویدئو پروژکتور، نصب پرده ویدئو پروژکتور، نصب دستگاه پروژکتور ثابت، سرویس دیتا پروژکتور، تعمیر پروژکتور ال ای دی، تعمیر لامپ پروژکتور، تشخیص کارکرد لامپ پروژکتور، تعویض قطعات ویدئو پروژکتور، نصب ویدئو پروژکتور به تلویزیون، نصب ویدئو پروژکتور به لپ تاپ، نصب پایه ویدئو پروژکتور سقفی، تنظیم نور ویدئو پروژکتور، سیم کشی ویدئو پروژکتور

نصب و تعمیر ویدئو پروژکتور سونی Sony، نصب و تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic، نصب و تعمیر ویدئو پروژکتور اپسون Epson، نصب و تعمیر ویدئو پروژکتور توشیبا Toshiba

بله تمامی خدماتی که در صدرا سرویس  ارائه می‌شوند، دارای ۱ ماه گارانتی هستند. بعد از اتمام کار تعمیر دستگاه، تا یک ماه اگر مشکل تکرار شد، صدرا سرویس با هزینه شرکت دستگاه را تعمیر خواهد کرد.

2 پاسخ

  1. باسلام . تصویری ویدیو پروژکتور من شبیه آسمان و ستاره شده به عبارتی دون دون های سفید به وجود آمده ، در مطلب بالا متوجه شدم که مشکل از dmd ویدیو پروژکتور است. آیا این قطعه امکان تعمیر یا سرویس دارد؟

    1. باسلام و وقت بخیر
      خیر dmd ویدیو پروژکتور قابلیت تعمیر را ندارد و برای جلوگیری از خرابی آن توصیه می کنیم دستگاه خود را به صورت هر شش الی هشت ماه یکبار سرویس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *