تعمیرات صوتی و تصویری

 تعمیرات صوتی و تصویری

تعمیرات صوت و تصویر

تعمیرات صوتی و تصویری ، تعمیر تمامی لوازم صوتی و تصویری در مشهد و سراسر  کشور  کلیه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات در  صدرا سرویس  ( سدرا سرویس )  همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : 37024-051

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی 21 و 23 پلاک 117 

خدمات صدرا شامل : تعمیر تلویزیون ، تعمیر مانیتور ، تعمیر ویدئو پروژکتور ، تعمیر بلندگو ، تعمیر میکروفن ، تعمیر آمپلی فایر ، تعمیر ماینر و کلیه لوازم صوتی و تصویری را شامل می شود. تمامی خدمات همراه با گارانتی ارایه می شود.

تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس ، تعمیر میکروفن ، آمپلی فایر ، تعمیر بلندگو ، نصب و راه اندازی نرم افزار های مورد نیاز جهت راه اندازی ویدئو کنفرانس 

تهیه کلیه لوازم مورد نیاز : خرید میکروفن ، وب کم ، ویدئو پروژکتور ، مانیتور لیفت (مانیتور آسانسوری ) ، آمپلی فایر ، بلندگو …. 

با مناسب ترین قیمت خریداری می شود . در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل کنید . 

شماره تماس تعمیرات صوتی و تصویری : 37024-051 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهد صادقی 21 و 23 ، پلاک 117 

تعمیر تجهیزات ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانس نقش عمده ای در کنفرانس ها ، بحث ها ، جلسات و سخنرانی ها دارند. راه حل های تجهیزات کنفرانس ما آسان نصب می شوند و بسته به ماهیت جلسه و تعداد شرکت کنندگان در آن متفاوت هستند. ما تجهیزات قدرتمندی را برای رویدادهای کوچک و بزرگ بر اساس استاندارد بین المللی فراهم می کنیم.

تجهیزات کنفرانس طیف گسترده ای از تجهیزات را شامل می شود. این به طور سنتی شامل سخت افزار صوتی و تصویری و همچنین اجزای نرم افزاری برای اتصال تجهیزات کنفرانس است:

 

تعمیر سخت افزار صوتی

تعمیر میکروفون کنفرانس
تعمیر بلندگوهای صوتی
تعمیر میکسر
تعمیر هدست کنفرانس
سیستم های تعدیل کنفرانس

تعمیر سخت افزار بصری

تعمیر پروژکتورها
تعمیر صفحه نمایش ها
تعمیر رایانه ها / سرورها
دیوارهای LED

 تعمیرات میکروفون کنفرانس

میکروفون های کنفرانسی دستگاه هایی هستند که صدا را از یک یا چند بلندگو به سیستم صوتی منتقل می کنند. میکروفون کنفرانس از فناوری انتقال و پوشش سخت افزاری مختلفی استفاده می کند تا بهترین پشتیبانی را از شرکت کنندگان ارائه دهد.

این سیستم صوتی سرانجام مجموعه ای از میکروفون ها را مدیریت کرده و صدا را به صورت عمومی یا از طریق کانال های انتقال دیگر توزیع می کند. 

بدون میکروفون کنفرانس ، برای سخنران بسیار دشوار است که پیام خود را به یک گروه بزرگتر از مخاطبان در یک رویداد منتقل کند.