تعمیرات صوت و تصویر

تعمیرات صوتی و تصویری

تعمیرات صوتی و تصویری ، تعمیر تمامی لوازم صوتی و تصویری در مشهد و سراسر  کشور  کلیه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات در  صدرا سرویس  ( سدرا سرویس )  همراه با گارانتی ارائه می شود. شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

خدمات صدرا شامل : تعمیر تلویزیون ، تعمیر مانیتور ، تعمیر ویدئو پروژکتور ، تعمیر بلندگو ، تعمیر میکروفن ، تعمیر آمپلی فایر ، تعمیر ماینر  ، تعمیر دوربین کنفرانسی از تمامی برند ها لاجیتک logitech , تنواو Tenveo , اور Aver , کاتو KATO   و کلیه لوازم صوتی و تصویری را شامل می شود. تمامی خدمات همراه با گارانتی ارایه می شود.

تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس ، تعمیر میکروفن ، آمپلی فایر ، تعمیر بلندگو ، نصب و راه اندازی نرم افزار های مورد نیاز جهت راه اندازی ویدئو کنفرانس  , تهیه کلیه لوازم مورد نیاز : خرید میکروفن ، وب کم ، ویدئو پروژکتور ، مانیتور لیفت (مانیتور آسانسوری ) ، آمپلی فایر ، بلندگو ….  با مناسب ترین قیمت خریداری می شود . در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل کنید . شماره تماس تعمیرات صوتی و تصویری : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهد صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیر تجهیزات ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانس نقش عمده ای در کنفرانس ها ، بحث ها ، جلسات و سخنرانی ها دارند. راه حل های تجهیزات کنفرانس ما آسان نصب می شوند و بسته به ماهیت جلسه و تعداد شرکت کنندگان در آن متفاوت هستند. ما تجهیزات قدرتمندی را برای رویدادهای کوچک و بزرگ بر اساس استاندارد بین المللی فراهم می کنیم.تجهیزات کنفرانس طیف گسترده ای از تجهیزات را شامل می شود. این به طور سنتی شامل سخت افزار صوتی و تصویری و همچنین اجزای نرم افزاری برای اتصال تجهیزات کنفرانس است:

 

تعمیر سخت افزار صوتی

تعمیر میکروفون کنفرانس
تعمیر بلندگوهای صوتی
تعمیر میکسر
تعمیر هدست کنفرانس
سیستم های تعدیل کنفرانس

تعمیر سخت افزار بصری

تعمیر پروژکتورها
تعمیر صفحه نمایش ها
تعمیر رایانه ها / سرورها
دیوارهای LED

 تعمیرات میکروفون کنفرانس

میکروفون های کنفرانسی دستگاه هایی هستند که صدا را از یک یا چند بلندگو به سیستم صوتی منتقل می کنند. میکروفون کنفرانس از فناوری انتقال و پوشش سخت افزاری مختلفی استفاده می کند تا بهترین پشتیبانی را از شرکت کنندگان ارائه دهد.

این سیستم صوتی سرانجام مجموعه ای از میکروفون ها را مدیریت کرده و صدا را به صورت عمومی یا از طریق کانال های انتقال دیگر توزیع می کند. 

بدون میکروفون کنفرانس ، برای سخنران بسیار دشوار است که پیام خود را به یک گروه بزرگتر از مخاطبان در یک رویداد منتقل کند.

تعمیر میکروفن سالن کنفرانس

تعمیرات سیستم صوتی کنفرانس

سیستم های صوتی کنفرانس در کنفرانس برای اتصال یک یا چند میکروفن به یک یا چند بلندگوی صوتی مورد نیاز هستند. این سیستم اجازه می دهد تا کالیبراسیون صدا و همچنین همه میکروفون ها را در تنظیم کنفرانس مدیریت کند. صدرا کامپیوتر  انواع مختلفی از سیستم های صوتی کنفرانس را با بلندگوهای فعال ، غیرفعال یا استودیو یا ساب ووفر مربوطه ارائه می دهد.

تعمیر-سیستم-رای-گیری-کنفرانس

سیستم رای گیری کنفرانس

سیستم های رأی گیری ابزاری پاسخگو است که میزان مشارکت شرکت کنندگان را افزایش می دهد و داده های ارزشمندی را ایجاد می کند که می تواند در طول یا بعد از کنفرانس استفاده شود. همراه با افزایش سطح تعاملی ارائه ، می توان از این فناوری برای ترجیحات ، نظرات ، پیشنهادات و پاسخ های شرکت کنندگان برای تجزیه و تحلیل استفاده کرد. ما انواع مختلفی از سیستم های رای گیری از جمله سیستم های رای گیری مبتنی بر سخت افزار و سیستم های رای گیری تلفیقی مبتنی بر برنامه تلفن همراه را ارائه می دهیم.نتایج و نظرسنجی ها می توانند بلافاصله همراه با تجزیه و تحلیل های بینشی ارائه شوند. علاوه بر این ، ما می توانیم از طریق کتابخانه گسترده API ، سیستم های رأی دهی را در نرم افزار و / یا برنامه های تلفن همراه شرکت شما ادغام کنیم.

نصب و راه اندازی نرم افزار و برنامه های کنفرانس

صدرا کامپیوتر همچنین زیرساخت های نرم افزاری و کاربردی را ارائه می دهد که به مدیریت عناصر مختلف کنفرانس کمک می کند. 

به عنوان مثال ، برنامه تلفن همراه کنفرانس ما با اجزای سخت افزاری مانند RFID ، NFC ، iBeacon ، چاپگرها ، اسکنرها ، سیستم های SI و طیف گسترده ای از فناوری های بومی سازگار است.

کنفرانس های مجازی از طریق پلتفرم مدیریت کنفرانس مجازی ما انجام می شود که با تمام خدمات اصلی جریان خصوصی و کنفرانس ویدیویی شخص ثالث عمومی و خصوصی ادغام می شود.در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره تماس تعمیرات صوتی و تصویری : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

تعمیر تمامی برند های تلویزیون

تعمیر تمامی برندهای ویدئو پروژکتور

تعمیر تمامی برند های مانیتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *