نحوه-تمیز-کردن-تلویزیون-ال-جی

نحوه تمیزکردن صفحه تلویزیون ال جی (LG)

نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون  ال جی (LG) ، تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در مشهد کلیه خدمات اعم از تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون همراه با گارانتی ارائه میشود.

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

نحوه تمیز کردن تلویزیون صفحه تخت ال جی   :

تلویزیون های صفحه تخت پلاسما و LCD به مراقبت بیشتری نسبت به صفحه های تلویزیون شیشه ای نیاز دارند.  در این مقاله  سه روش را برای تمیز کردن تلویزیون صفحه تخت ارائه می دهد:

  •  با پارچه میکروفیبر 
  • محلول سرکه 
  • استفاده از تکنیک های رفع خراش

نحوه تمیز کردن با پارچه میکروفیبر تلویزیون ال جی

نحوه تمیز کردن تلویزیون با پارچه میکرو فیبر

 

تلویزیون را خاموش کنید. شما نمی خواهید با هیچ پیکسلی در حالی که هنوز روشن است تداخل داشته باشید و خاموش کردن تلویزیون به شما امکان می دهد خاک ، گرد و غبار و آلودگی را بهتر ببینید زیرا شما با یک سطح تاریک کار می کنید.

یک پارچه میکروفیبر پیدا کنید. این پارچه های نرم و خشک همان پارچه ای است که برای تمیز کردن عینک استفاده می کنید. آنها برای صفحه های LCD بسیار مناسب هستند زیرا پرزهای پارچه ریزش ندارند.

تمیز کردن با پارچه میکرو فیبر

صفحه را پاک کنید. با استفاده از پارچه میکروفیبر هرگونه کثیفی یا لکه را که قابل مشاهده است به آرامی پاک کنید.

اگر کثیفی یا آلودگی بلافاصله از بین نرود ، روی صفحه فشار زیادی ندهید. به سادگی به روش بعدی بروید.

از دستمال کاغذی ، دستمال توالت یا پیراهن های قدیمی به عنوان پارچه تمیز کننده خود استفاده نکنید. این مواد از پارچه های میکروفیبر ساینده هستند و ممکن است باعث خراش صفحه و باقی مانده پرز شوند.

صفحه را بررسی کنید. اگر اکنون تمیز به نظر برسد ، دیگر نیازی به شستشو نیست. اگر می بینید که رد مایع خشک شده هست ، گرد و غبار باقی مانده است ، به روش زیر بروید تا صفحه تخت شما را درخشش بیشتری دهد.

 

تمیز کردن فریم تلویزیون

قاب صفحه را تمیز کنید. قاب دور تلویزیون نسبت به خود صفحه حساسیت کمتری دارد. برای پاک کردن آن از پارچه میکروفیبر یا گردگیر استفاده کنید.

شستشو با محلول سرکه و آب:

نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون

 

تلویزیون را خاموش کنید باز هم ، که به راحتی نقاط کثیف و لکه ها را روی تلویزیون ببینید

محلول پاک کننده آب و سرکه

یک محلول به طور  مساوی از  سرکه و آب درست کنید. سرکه یک شوینده طبیعی است و آن را به گزینه ای امن تر و بسیار ارزان تر از سایر پاک کننده ها تبدیل می کند.

یک پارچه میکروفیبر را به محلول سرکه آغشته کرده و صفحه را به آرامی پاک کنید. در صورت لزوم ، فشار ملایم را اعمال کنید و نقاطی را که نیاز به تمیز کردن بیشتر دارند با حرکت دورانی مالش دهید.

    محلول سرکه را مستقیماً روی صفحه تلویزیون نریزید یا اسپری نکنید. در نهایت می تواند به طور دائمی به صفحه آسیب برساند.

    اگر ترجیح می دهید یک محلول تمیز کننده صفحه LCD بخرید ، آنها برای خرید در فروشگاه های رایانه در دسترس هستند.

    از محلول های تمیزکننده که حاوی آمونیاک ، الکل اتیل ، استون یا اتیل کلراید هستند استفاده نکنید. این مواد شیمیایی می توانند با کمی تمیز کردن زیاد به صفحه آسیب برسانند

 

تمیز کردن تلویزیون ال جی

با استفاده از یک پارچه میکروفیبر دیگر صفحه را خشک کنید. اجازه می دهد مایع روی صفحه خشک شود ، می تواند نشانه هایی از خود برجای بگذارد.

 

قاب صفحه را بشویید. اگر قاب تلویزیون بیش از گرد و غبار نیاز دارد ، یک حوله کاغذی را به محلول سرکه آغشته کرده و آن را تمیز کنید. با استفاده از حوله دوم آن را خشک کنید.

رفع خراش ها روی تلویزیون های صفحه تخت

گارانتی تلویزیون ال جی

گارانتی خود را بررسی کنید اگر خراش بزرگی دارید که شامل ضمانت شما می شود ، بهترین گزینه شما این است که تلویزیون را با تلویزیون جدید عوض کنید. اقدام به ترمیم خراش توسط خودتان ممکن است باعث آسیب بیشتر شود و ضمانت نامه شما را از بین می برد .

 

از کیت ترمیم خراش استفاده کنید. این ایمن ترین روش برای از بین بردن خراش روی صفحه شما است. کیت های تعمیراتی برای خرید تلویزیون های موجود در دسترس هستند.

 

ژل مخصوص از بین بردن خراش

از ژله پترولیوم (وازلین ) استفاده کنید. یک پنبه را در ژل پترولیوم (وازلین) بزارید و آن را روی خراش بگذارید

از اسپری lacquer CLEAR استفاده کنید. مدل شفاف بخرید و مقدار کمی را مستقیماً روی خراش بپاشید. اجازه دهید خشک شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *