نحوه-اتصال-ویدئو-پروژکتور-به-تلویزیون

نحوه اتصال تلویزیون به ویدئو پروژکتور با کابل

نحوه اتصال ویدئو پروژکتور به تلویزیون و بلندگو ، ویدئو پروژکتور ها دارای بلندگو های  قوی نیستند و بهتر است جهت مشاهده ویدئو هایی که نیاز دارید با صدای رسا مشاهده کنید ، باید ویدئو پروژکتور خود را به بلندگو متصل کنید یا می توانید از بلندگو های تلویزیون هم استفاده کنید. 

در صورت نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور ، سرویس ویدئو پروژکتور ، یا نصب ویدئو پروژکتور می توانید از کارشناسان فنی ما تماس بگیرید

شماره تماس تعمیرات صوتی و تصویری  : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

 

تعمیر-ویدئو-پروژکتور

وسایل مورد نیاز  جهت اتصال تلویزیون ال جی  به ویدئو پروژکتور

 تلویزیون اضافی ، جعبه کابل یا VCR / DVD  به عنوان انتخابگر کانال شما استفاده می شود.

 همچنین اطمینان حاصل کنید که مقدار قابل توجهی از کابل های ورودی دیجیتال (کابل های قرمز ، سفید ، زرد ، اغلب در دستگاه های دیجیتال مدرن مانند ورودی های بازی ویدیویی دیده می شود) دریافت می کنید تا بتوانید آنها را از محل اتصال کانال خود به پروژکتور برای قرار دادن استفاده کنید.

اتصال ویدئو پروژکتور به تلویزیون

 ویدئو پروژکتور خود را در محلی که می خواهید تنظیم شود قرار دهید.

دستگاه چرخان را انتخاب کنید.

 اگر تلویزیون است ، کابلهای ورودی را بردارید و آنها را به شکافهای کابل ویدیویی “خارج” در پشت تلویزیون وصل کنید (قرمز ، سفید ، زرد) ، سپس طرف دیگر کابل را به ورودیهای ویدئویی داده ها متصل کنید پروژکتور اگر این کار به درستی انجام شود ، تنظیم شده است پروژکتور آنچه در تلویزیون است را نمایش می دهد.

اگر از جعبه کابل دیجیتال استفاده می کنید ، ساده تر است. فقط کابلهای ورودی را از شکافهای “خارج” ویدئو روی جعبه کابل دیجیتال و اسلات “در” ورودی پروژکتور را وصل کنید. اگر از VCR / DVD Combo استفاده می کنید ، همان تلویزیون کار می کند.

 شکافهای ویدیویی “out” را پیدا کنید که کابلها را به این شکافها متصل می کند (یک بار دیگر قرمز ، سفید و زرد هستند و در زیر آنها کلمه “out” وجود دارد) و سپس انتهای دیگر کابل ها را به پروژکتور متصل کنید .

اتصال-ویدئو-پروژکتور-به-تلویزیون

کابل کواکسیال خود را به دستگاه  خود وصل کنید.

 

جعبه کابل دیجیتال دارای یک درگاه برای کابل کواکسیال است و جایی است که می توانید آن را به برق متصل کنید. ترکیبی VCR / DVD دارای یک “هم” محوری است.

هنگامی که کواکسیال در آن قرار گرفت باید بتوانید از طریق جعبه کابل ، تلویزیون یا VCR / DVD ترکیبی با کانال های مختلف هماهنگ شوید. با استفاده از منو در جعبه کابل دیجیتال ، تلویزیون یا VCR / DVD دسته کوچک موسیقی جاز ؛

برای راه اندازی کانالهای خود می توانید جستجوی کانال را انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر از تلویزیون استفاده می کنید ، پروژکتور فقط آنچه تلویزیون نشان می دهد را نشان می دهد.

بنابراین اگر تلویزیون خاموش است ، پروژکتور یک صفحه خالی به شما می دهد. اطمینان حاصل کنید که پروژکتور روی سیگنال ورودی فیلم تنظیم شده است تا تصاویر را دریافت کند.

این کار را با فشار دادن دکمه ورودی پروژکتور یا از راه دور آن انجام دهید تا زمانی که تصویر یا نشانه ای از کانال کابل ورودی را نشان دهد.

 

1اتصال-ویدئو-پروژکتور-به-تلویزیون

منبع صوتی را وصل کنید.

 اکثر پروژکتورهایی که از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند صدای با کیفیت بالایی ندارند.

اگر منبع صوتی دارید که می خواهید از آن استفاده کنید ، مانند صدای فراگیر ، به سادگی کابل RED و WHITE را از پروژه جدا کنید (نه از دستگاه تنظیم خود) و آنها را به اسلات های “در” صدا RED و WHITE وصل کنید منبع صدا جداگانه اگر از صدای فراگیر استفاده می کنید ، اسلات ارائه می شود

 و تمام کاری که باید بعد از اتصال به آن انجام دهید این است که صدای فراگیر را روشن کنید ، کانال صوتی را انتخاب کنید و سپس صدا از بلندگوهای فراگیر شما می آید از تلویزیونی که در حال تماشای آن هستید.

در صورتی که این مقاله نحوه اتصال تلویزیون به ویدئو پروژکتور برای شما مفید بود از مقالات دیگر ما را هم مطالعه کنید.

نحوه تعویض خازن های مانیتور ، نحوه اتصال کامپیتور به تلویزیون ، نحوه تعویض بک لایت مانیتور و دیگر مطالب آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *