تعمیر-تلویزیون-مشهد

تعمیر گاه مجاز تلویزیون مشهد

تعمیر گاه مجاز تلویزیون ، تعمیرات تلویزیون در مشهد و سراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

خطاهای قابل تعمیر که ممکن است  در همه تلویزیون ایجاد شوند به شرح زیر است : 

 • تلویزیون  در حالت standbye چراغ روشن نمی شود یا مرتباً روشن و خاموش می شود.
  (در مراحل اولیه ممکن است تلویزیون بعد از چند دقیقه شروع شود اما این زمان افزایش می یابد تا اینکه اصلاً شروع نشود).
  همه تلویزیون ها احتمالاً دچار این خطا می شوند اما به ویژه هیتاچی ، توشیبا ، بوش ، JVC ، سانیو ، زنیوس ، آلبا و داعش.
  در صورت مشاهده این مورد با کارشناسان ما تماس بگیرید: 

شماره تماس تعمیر گاه مجاز تلویزیون : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

 • تلویزیون نمی تواند در حالت stand bye قرار گیرد چراغ روشن نمی تواند به وضعیت روشن تغییر کند.
 • تلویزیون نمی تواند در حالت stand bye قرار گیرد ، کد خطایی را چشمک می زند – (تلویزیون های پاناسونیک و سونی). لطفا قبل از مکث تعداد چشمک ها را بشمارید و همین تعداد را تکرار کنید و به ما اطلاع دهید.
 • تلویزیون هیچ تصویری قابل مشاهده ندارد  (ممکن است صدا وجود داشته باشد یا نداشته باشد) اما وضعیت آماده به کار نشان می دهد تلویزیون روشن است
  الف) تصاویر در تلویزیون های LED هیچ نور طبیعی ندارند بنابراین در پشت صفحه تلویزیون شما یک ماتریس از LED ها قرار دارد که تصویر را روشن می کند تا برای ما قابل مشاهده باشد. تعداد LED های منفردی که این ماتریس را تشکیل می دهند به اندازه صفحه تلویزیون بستگی دارد. به طور مثال تلویزیون متوسط ​​۴۲ اینچی حدود ۶۰ تلویزیون دارد (لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید). در صورت خرابی هر یک از این LED ها از روشن شدن بقیه و در نتیجه خرابی نور پس زمینه جلوگیری می کنند. گاهی اوقات قبل از اینکه LED ها کاملاً خراب شوند ، برای مدتی روشن و خاموش می شوند و در این صورت نور پس زمینه قبل از خرابی کامل روشن و خاموش می شود.
  ب) هنگام روشن كردن تلویزیون با خرابی نور پس زمینه ، ممكن است قبل از تاریك شدن فلاش سریع صفحه را ببینید. در مواقعی دیگر ممکن است صفحه قبل از تاریک شدن برای مدتی به همان صورت که در بالا توضیح داده شده چشمک بزند یا گاهی اوقات در صورت خرابی نور پس زمینه خاموش نمی شود و در نتیجه مناطق تاریک یا لکه هایی روی صفحه ایجاد می شود.
  ج) لطفاً تست شکست نور پس زمینه را به شرح زیر انجام دهید –
  لطفاً پرتوی روشن مشعل را بر روی صفحه بتابانید (لطفا توجه داشته باشید که چراغ روشنایی تلفن همراه به اندازه کافی جهت دار نیست). لطفاً سپس منو را روی کنترل از راه دور فشار دهید (دیدن یک تصویر ثابت از یک تصویر متحرک آسان تر است) . اگر می توانید منو را در پرتو نور مشعل مشاهده کنید ، خرابی نور پس زمینه را تأیید کرده اید. لطفا توجه داشته باشید که ممکن است در ابتدا آن را نبینید زیرا حتی در چراغ قوه فقط قابل مشاهده است. اگر این آزمایش را در یک اتاق تاریک انجام دهید ، ممکن است کمک کند. وقتی با ما تماس گرفتید ، لطفاً نتیجه این آزمایش را به ما اطلاع دهید و سپس گزینه های تعمیر نور پس زمینه را به شما اطلاع خواهیم داد. ما در زمینه تعمیر نور پس زمینه تخصص داریم.
 • تلویزیون تصویر دارد اما صدا ندارد 
  اگر در تلویزیون سوکت هدفون دارید  ، لطفاً آنها را وصل کنید و به ما اطلاع دهید که آیا از سوکت هدفون صدا دارید یا خیر.
 • خطوط یا تداخل در تصویر.
 • تعداد زیادی از نقاط درخشان تک رنگ (قرمز قرمز) است که تصویر را در تلویزیون های پلاسما می پوشاند.
 • تلویزیون به صورت عادی روشن می شود و بعد از مدتی خاموش می شود .
  غالباً یک خطای مربوط به گرما ، لطفاً برق را از برق جدا کرده و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید تا دوباره برق را وارد کرده و تلویزیون را دوباره روشن کنید آیا تلویزیون برای مدت زمان بیشتری روشن است؟ لطفاً هنگام تماس با ما نتیجه را به ما اطلاع دهید.
 • تلویزیون بارها و بارها روشن و خاموش می شود اما شروع به کار نمی کند (اغلب خطای سامسونگ و LG).

در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون در مشهد می توانید از کارشناسان ما  کمک بگیرید کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود .

شماره تماس تعمیر گاه مجاز تلویزیون مشهد : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

 • خطوط عمودی یا افقی روی تصویر ظاهر می شوند –
  یک صفحه پر از خط به احتمال زیاد از چند خط نازک عرض ۱ پیکسل جدا شده که معمولاً نتیجه خرابی صفحه یا آسیب دیدن صفحه است ، قابل تعمیر است که در بیشتر موارد قابل ترمیم نیست. اگر شک دارید با ما تماس بگیرید
 • تلویزیون به صورت متناوب خاموش و روشن می شود.
 • تصویر نگاتیو می شود یا بیشتر سبز یا قرمز می شود.
 • تصویر سفید می شود و تصویری که به سختی قابل مشاهده است و خوب به نظر میرسد. 
 • بدون عکس و صدا و هیچ روشنایی در حالت آماده به کار.

لطفاً توجه داشته باشید در مواردی که در اثر ضربه به صفحه جلویی آسیب دیده است و در نتیجه صفحه ترک خورده است ، به عنوان یک تعمیر مقرون به صرفه طبقه بندی نمی شود.
دلیل این امر این است که پنل جلویی یا صفحه تلویزیون ۷۵٪ هزینه تلویزیون را تشکیل می دهد بنابراین در بیشتر موارد جایگزینی تلویزیون در این حالت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

در صورت امکان تعمیرات تلویزیون در سطح جزئی انجام می شود ، این بدان معناست که ما می توانیم هزینه تعمیر را برای شما به حداقل برسانیم. کلیه تعمیراتی که توسط تعمیرات تلویزیون صدرا سرویس  انجام شده کاملاً تضمین شده است. لطفا برای تنظیم خدمات تعمیر مقرون به صرفه ما با تلفن ۳۷۰۲۴-۰۵۱  تماس بگیرید. 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *