نحوه نصب تلویزیون ال سی دی به دیوار

در این مقاله نحوه نصب تلویزیون ال سی دی بر روی دیوار  و چطور تلویزیون را به دیوار نصب کنیم به صورت کامل توضیح داده شده همچنین در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر تلویزیون در مشهد با کارشناسان ما در صدرا سرویس تماس بگیرید. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

صاحب خانه یا مشاغل شخصی که در انجام کارهای بهبود جزئی راحت است باید بتواند به راحتی با استفاده از ابزارهای اساسی یک تلویزیون LCD را دیواری کند. حتی اگر این یک فرآیند ساده باشد.
 نصب تلویزیون LCD روی دیوار یک کار ۱ نفره نیست. به طور معمول به ۱ یا ۲ نفر برای نگه داشتن تلویزیون نیاز دارید ،

بسته به اینکه تلویزیون شما چقدر سنگین است و یک نفر برای اتصال پایه به دیوار. هنگامی که همه ابزارهای خود را در دست دارید و سوار آن می شوید ، حدود یک ساعت زمان را برای تکمیل مراحل اختصاص دهید.

از قابلیت نصب تلویزیون LCD اطمینان حاصل کنید.

نصب تلویزیون سونی به دیوار :اکثر تلویزیون های LCD آماده نصب هستند ، بنابراین احتمالاً مسئله ای نیست. با این حال ، برخی از مدل های اولیه فقط برای استفاده در میزهای رومیزی استفاده می شوند و شما نمی توانید آنها را نصب کنید.
 برای فهمیدن اینکه آیا تلویزیون LCD قابل نصب است ، کتابچه راهنمای مالک را بررسی کنید تا ببینید آیا تلویزیون “سازگار با VESA” است. VESA یا انجمن استاندارد الکترونیکی ویدیو ، مشخص می کند که تلویزیون قادر به نصب پایه های استاندارد است.

 اگر کتابچه راهنمای مالک خود را ندارید ، به پشت تلویزیون LCD خود نگاه کنید. اگر ۴ یا بیشتر از پیچ های پیچ دار باشد که محل اتصال می تواند به مجموعه متصل شود ، تلویزیون می تواند بر روی یک دیوار نصب شود.

اندازه ها را در نظر بگیرید.

نصب تلویزیون ال جی به دیوار:    اندازه تلویزیون و میزان شیب یا چرخشی را که می خواهید هنگام انتخاب پایه خود در نظر بگیرید ، در نظر بگیرید.
برخی از پایه ها در کنار دیوار قرار می گیرند و به شما اجازه نمی دهند تلویزیون را پس از نصب آن حرکت دهید. با این وجود ، سایر پایه های تلویزیون LCD به شما این امکان را می دهد که تلویزیون خود را برای چرخش یا کج شدن زاویه تلویزیون از دیوار دور کنید. قیمت این پایه ها معمولاً بیشتر از پایه های ثابت و ثابت است.

انتخاب نوع دیوار

نصب تلویزیون سونی روی دیوار : دیواری را که تلویزیون LCD خود را بر روی آن سوار می کنید انتخاب کنید و آن دیوار را از نظر وجود انسداد در زیر پایه ، جایی که کابل های شما در آن قرار دارند ، بررسی کنید.
 دیوارهای داخلی بسیار راحت تر از دیوارهای خارجی هستند زیرا شما باید کابل ها را از طریق دیوار خود عبور دهید. دیوارهای خارجی موانعی مانند مهاربندهای مهار یا بلوک های آتش نشانی را ایجاد می کنند که دسترسی به کابل های شما را بسیار دشوارتر می کند.

محل قرارگیری تلویزیون خود را روی دیوار تعیین کنید.

هنگام تعیین محل قرارگیری پایه خود بر روی تلویزیون LCD ، هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

(اختیاری) منبع قدرت دیگری را در پشت منطقه ای که تلویزیون LCD خود را در آن نصب می کنید ، اضافه کنید.

می توانید یک خروجی به آن مکان راه اندازی کنید یا یک جعبه ساعت نصب کنید ، که National Electric Code توصیه می کند.
  همچنین ممکن است نصب یک محافظ برق را که در پشت تلویزیون LCD شما قرار دارد نیز در نظر بگیرید.
آنها به اندازه کافی کوچک هستند که می توانند در پشت تلویزیون پنهان شوند ، اما در صورت نوسان برق ، محافظت اضافی الکتریکی ایجاد می کنند.

اتصال پایه تلویزیون LCD با حداقل ۲ پایه در ۲ پیچ به شما کمک می کند تا هنگامی که تلویزیون را وصل می کنید ، پایه در جای خود ثابت بماند.

نصب تلویزیون سونی به دیوار

ریل های نصب شده را به پشت تلویزیون خود وصل کنید.

تلویزیون LCD را با توجه به راهنمایی های موجود در پایه دیواری خود بر روی دیواره آویزان کنید.

 انواع مختلفی از نصب ها متصل به روش های مختلفی به تلویزیون است ، بنابراین مطمئن شوید که دستورالعمل ها را می خوانید تا بهترین محافظت را از تلویزیون خود داشته باشید. به یاد داشته باشید که پیچ های ایمنی را نصب کنید که به شما کمک می کند در صورت کشیده شدن یا برخورد به تلویزیون ، از بین نرود.

 

کابلهای مناسب را به مکانهای ورودی مناسب در تلویزیون LCD خود متصل کنید.

بیشتر اوقات ، این اتصالات ورودی در پایین پشت یا در کنار پشت تلویزیون LCD قرار دارند.

 

در صورتی که مقاله نحوه نصب تلویزیون به دیوار  برای  شما مفید بود می توانید دیگر مطالب آموزشی ما را نیز مطالعه کنید ، همچنین در صورت نیاز به تعمیر مانیتور ، تعمیر ویدئو پروژکتور  و کلیه لوازم صوتی و تصویری با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *