تعویض-قطعات-ویدئو-پروژکتور

چرا نباید قطعات ویدئو پروژکتور را تعویض کنیم ؟

تعمیر تخصصی ویدئو پروژکتور در مشهد ، نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور تمامی برند ها کلیه خدمات همراه با گارانتی ارائه می شود. 

شماره تماس تعمیرات ویدئو پروژکتور : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

چرا ویدئو پروژکتور را نباید در منزل تعمیر کرد ؟

پروژکتورها مانند رایانه های خانگی یا حتی مانند لپ تاپ نیستند. شباهت بیشتری به مانیتور رایانه یا تلویزیون صفحه تخت آویز شده روی دیوار شما دارند.

آنها به طور سفارشی توسط تولید کنندگان ساخته شده اند که قطعات بسیار خاصی در داخل آنها قرار دارد. بله ، این قطعات می توانند بین برخی از پروژکتورها یکسان باشند ، اما وسایل الکترونیکی اطراف آن همه جا است.

این بدان معناست که اگر لامپ شما به عنوان مثال روی پروژکتور روشن نمی شود ، ممکن است لامپ سوخته باشد و باید تعویض شود. به همین راحتی می تواند به این معنی باشد که بالاستی که لامپ را کنترل می کند ، خراب است یا منبع تغذیه لامپ را از بین می برد.

 حدس بزن چی شده؟ بالاست و منبع تغذیه پروژکتور شما به هیچ وجه با منبع تغذیه هر مدل یا پروژکتور دیگر در بازار برابر نیست. حتی منبع تغذیه سفارشی وجود دارد که برای یک مدل خاص از پروژکتور ساخته شده و دوباره تولید نمی شود.

این در مواجهه با شما که رایانه ای را از ابتدا ساخته اید و با مفهوم استاندارد سازی اتصال و توانایی تعویض قطعات در هنگام انتخاب بسیار آشنا هستید ، واضح است .

 اگرچه این ممکن است دردسر داشته باشد ، اما همچنان وجود دارد که پروژکتورها از نظر طراحی هیچ سازگاری ندارند و شما نمی توانید یک لنز را از یک شرکت بخرید و آن را روی پروژکتور سازنده دیگر بچسبانید. نمی توانید لامپ متناسب با یک پروژکتور را بخرید و آن را در پروژکتور دیگری بچسبانید.

همچنین بسیار نادر است که شما حتی می توانید قطعات را از تولید کننده یا دفترچه خدمات را از سازنده تهیه کنید. حتی برای افراد باهوش فنی ، این بدان معنی است که شما نمی توانید پروژکتور خود را جدا کنید و فقط تماس بگیرید و یک قطعه جایگزین را درب منزل تحویل بگیرید.

بنابراین ، اگر شما یک مالک پروژکتور هستید که  با پروژکتور خود دچار مشکل  هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دوره ضمانت و رسید فروش خود را بررسی کنید تا بفهمید آیا تحت ضمانت سازنده هستید یا خیر ، سپس به آن سازنده تماس بگیرید.

اگر احتمالاً فقط لامپ است که باید تعویض شود ، توجه داشته باشید که این مورد معمولاً شامل ضمانت نامه نمی شود و لامپهای جدید تقریباً همیشه بخشی قابل تعویض کاربر هستند.

تعمیر ویدئو پروژکتور توشیبا

تعمیر ویدئو پروژکتور توشیبا

بگذارید بگوییم پروژکتور شما کمی قدیمی تر است. این قطعاً از گارانتی خارج است و مسئله قطعاً لامپ نیست.

شما همچنین کسی هستید که دوست دارید  کار های فنی را انجام دهید . متأسفانه ، من هنوز به هیچ جمعی برخورد نکرده ام که مردم به طور مداوم در تعمیر پروژکتور حرفه ای باشند.

اما آنچه که من دریافتم این است که گوگل گاهی اوقات در تأیید وجود موضوعات مشترکی که برخی از تولیدکنندگان طی سالهای گذشته داشته اند ، پیشگام است و اگر می خواهید مستقیماً  خودتان ویدئو پروژکتور را تعمیر کنید، می تواند به شما کمک کند.

همچنین ، یوتیوب دارای فیلم های عالی با کارشناسان تعمیر الکترونیک است. قابل ذکر است ، همچنین در وبلاگ این سایت مطالب مفید جهت تعمیرات لوازم صوتی و تصویری و نحوه نگه داری آن ها موجود است .

این فیلم ها می توانند به شما کمک کنند شجاعت خود را برای باز کردن چیزها و ورود به آن جمع کنید. فقط کاملاً آگاه باشید که زمانی که ویدئو پروژکتور  را باز می کنید ، ممکن است هرگز درست اسمبل نشود و دیگر کار نکند.

کاهش هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور

برای شرایطی که یک پروژکتور خارج از ضمانت است و دیگر ارزش ندارد ، اما هنوز آمادگی خرید  یک مدل جدید پروژکتور را ندارید ،  کارشناسان ما راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الکترونیکی در اختیار شما می گذارد . اما ، گرچه این انجمن ها می توانند شما را به سمت برخی از دلایل احتمالی سوق دهند ، اما نمی توانند این مشکل را برطرف کنند.

 این بهترین کار را به عهده متخصصانی می گذارد که تولید کننده می تواند شما را به سمت آن سوق دهد. اگر تمایلی به حضوردر شرکت را ندارید می توانید ویدئو پروژکتور خود را برای ما ارسال کنید .

ممکن است شما چند صد هزار هزینه تعویض قطعه کنید ولی همچنان ویدئو پروژکتور شما درست نشود به همین علت بهتر است ویدئو پروژکتور خود را دست متخصصان بسپارید.

فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *