تعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر

تعمیر ویدئو پروژکتور ایسر (ACER)

تعمیر دیتا پروژکتور ایسر از دیگر خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کامپیوتر صدرا است که با در نظر گرفتن تمامی پارامترها انجام می‌شود. آنچه  در فرآیند تعمیر ویدئو پروژکتور ایسر مؤثر است، عیب‌یابی دقیق و استفاده از قطعات الکترونیکی هماهنگ با این دستگاه است. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که تعمیر ویدئو پروژکتور ACER همیشه هم مقرون به‌صرفه نیست؛ زیرا گاهی نقص به‌وجود آمده آنقدر زیاد است که هزینه تعمیرات آن فرق چندانی با هزینه جایگزینی یک دستگاه پروژکتور جدید ندارد. بنابراین لازم است برای کسب اطمینان از این مسئله، دستگاه خود را به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر، که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند ارجاع دهید.

تعمیر قطعات ویدئو پروژکتور ACER

ویدئو پروژکتور ایسر  

تعمیر فن ویدئو پروژکتور ایسر

 با توجه به اینکه فن، وظیفه تهویه هوا در دستگاه را دارد و از داغ شدن آن جلوگیری می‌کند می‌تواند تا حد زیادی مانع آسیب رسیدن به قسمت‌های مختلف ویدئو پروژکتور شود. به همین دلیل نقش به‌سزایی در طول عمر دستگاه دارد. سرویس کردن دیتا پروژکتور و تمیز کردن آن، احتمال خرابی فن را بسیار کاهش می‌دهد. اما اگر مراقبت و نگهداری از این قسمت مهم انجام نشود، خرابی آن و در نتیجه خرابی دستگاه پروژکتور حتمی است. در صورتی که فن به درستی عمل نکند دمای پروژکتور به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد و حتی ممکن است پس از چند ثانیه پروژکتور خاموش شود. در چنین حالتی بهتر است دستگاه را روشن نکنید و بلافاصله آن را به نمایندگی تعمیر دیتا پروژکتور ایسر ارجاع دهید.

تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور ایسر

 با توجه به اینکه قطعه‌های الکترونیکی دارای طول عمر مشخصی هستند، باید پس از پایان این دوره، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام کرد. لامپ ویدئو پروژکتور هم یکی از اصلی‌ترین قطعات به‌کار رفته در این دستگاه است که نیازمند توجه بسیاری است. حتی بهترین لامپ‌های به‌کار رفته در پروژکتورها هم نیاز به تعمیر و تعویض دارند. اگر خرابی لامپ پروژکتور جزئی و قابل تعمیر باشد می‌توان با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر، مشکل آن را رفع نمود. اما گاهی آسیب‌دیدگی لامپ بسیار زیاد است؛ یعنی لامپ سوخته و یا شکسته است. در این حالت باید نسبت به تعویض لامپ پروژکتور ایسر اقدام نمود.

تعویض لنز و تعمیر دیتا پروژکتور ایسر

تعمیر لنز ویدئو پروژکتور یکی از تخصصی‌ترین خدمات نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر محسوب می‌شود. از آن‌جا که لنز دیتا پروژکتور بسیار کاربردی و مهم است، تعمیر آن نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. عوامل بسیاری در خرابی لنز پروژکتور تأثیرگذار هستند؛ اما ضربه را می‌توان مهم‌ترین عامل دانست. درواقع جابه‌جایی نادرست ویدئو پروژکتور و یا افتادن آن می‌تواند نقش زیادی در خرابی لنز آن داشته باشد. حال در صورت نقص این قطعه، لازم است اقدام به تعمیر ویدئو پروژکتور ایسر نمود. در حال حاضر مراکز بسیاری در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور ACER فعالیت می‌کنند؛ اما بهتر است پیش از مراجعه به آن‌ها از پیشینه‌ و اعتبارشان اطمینان حاصل نمایید.

فروشگاه اینترنتی کامپیوتر صدرا، در تلاش است تا با ارائه خدمات مربوط به حوزه تعمیر ویدئو پروژکتور ACER، نیاز کاربران را در حوزه تعمیر ویدئو پروژکتور ایسر فراهم نماید. استفاده از کارشناسان متعهد و متخصص یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که تیم صدرا را نسبت به سایر رقیبانش در این حوزه متمایز کرده است. کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش‌های شما عزیزان هستند.

نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر (acer) ، تعمیر تمامی برند های ویدئو پروژکتور در مشهد وسراسر کشور کلیه خدمات همراه با گارانتی در صدرا سرویس (سدرا سرویس

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

پروژکتورها اغلب می توانند در بدترین لحظه ممکن خراب شوند 

 تصاویر خراب می شوند و وضوح تصویر کاهش می یابد. لامپ ها ، گاهی اوقات فوراً خراب می شوند. شما به خدمات تعمیر ویدئو  پروژکتور ACER ما نیاز دارید.

 تیم شما در مشهد پروژکتور ACER شما را مانند پروژکتور نو  با روشنایی اصلی اجرا می کند. 

خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور صدرا سرویس (سدرا سرویس ) توسط مارک ها و قطعات پیشرو A / V پشتیبانی می شوند.

 کافیست پروژکتور ACER خود را به بخش  تعمیر ما ارسال کنید ، و هنگامی که آن را پس گرفتید ، آماده باشید که یک بار دیگر مخاطبان خود را شگفت زده  کنید! 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ 

آدرس : مشهد ، بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۱۷ 

 

مشکلات پروژکتور آیا با پروژکتور خود مشکلی دارید. در کارگاه ما می توانیم تمام مشکلات مربوط به پروژکتورهای DLP  و ۳LCD را برطرف کنیم.

آیا تصویر ویدئو پروژکتور شما پروژکتور شما لرزش دارد ؟ شاید تعداد پیکسل ها یا لکه های  روی تصویر را داشته باشید. یا شاید فقط روشن نشود. 

ما می توانیم در تعمیرات ویدئو  پروژکتور ایسر (ACER) کمک کنیم تعمیر ویدئو  پروژکتور بنکیو (Benq)  و موارد دیگر.

تراشه های DMD

ما تراشه های DMD زیادی در انبار داریم. هنگامی که لکه دارید یا آنچه اغلب به عنوان طوفان برفی روی تصویر ذکر می شود ، معمولاً به دلیل تراشه DMD است و برای رفع این مشکل ، این تراشه جایگزین می شود.در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر acer و تمامی برند ها لطفا ب کارشناسان ما در صدرا سرویس (سدرا سرویس ) تماس بگیرید

تعمیر-چیپ-دی-ام-دی
تعمیر-مادربرد

تعمیرات مادربرد

تراشه ها را از روی برد مانند دیود ، مقاومت ، خازن و غیره جدا می کنیم.

با این وجود تعداد کمی تراشه وجود دارد که نمی توان آنها را حذف کرد و به آنها چیپست گفته می شود.

درگاه HDMI پروژکتور کار نمی کند؟ مشکلی نیست که بتوانیم این مسئله را برای شما برطرف کنیم.

 

انواع تعمیرات ویدئو پروژکتور

 

  •   تعویض لامپ پروژکتور روشن نمی شود
  • پروژکتور دارای رنگ های باند یا لرزان است
  • خطوط بر روی تصویر پیش بینی شده روشن می شود
  • اما هیچ تصویری نمایش داده نمی شود
تعمیر ویدئو پروژکتور توشیبا

تعمیر ویدئو پروژکتور توشیبا

بیش از ۲ دهه تعمیرات ایسر (acer) ما با هزاران مشتری کار کرده ایم تا بتوانیم پروژکتورهای خود را تعمیر کنیم.

 پشتیبانی پروژکتور ما به شما در تمام مشکلات مربوط به تعمیر پروژکتور ایسر کمک خواهد کرد.

 ما تشخیص رایگان ارائه می دهیم و قیمتی را در اختیار شما قرار می دهیم  کلیه تعمیرات در ۲۴ ساعت  و کمتر ترین هزینه تمام شده برای  شما می باشد.

 اکنون برای کمک و مشاوره رایگان با تیم دوستانه ما تماس بگیرید. 

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد بلوارسازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و ۲۳ پلاک ۱۱۷ 

C250i-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

ویدئو پروژکتور ایسر C250i

C202iویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

دیتا پروژکتور ایسر C202i

S1286H-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

ویدئو پروژکتور ایسر S1286H

dlp
HOME
dlp
school
dlp
HOME
V6810-ویدئو-پروژکتور-اپسون-مدل
logo-acer

ویدئو پروژکتور ایسر V6810

V7850-تعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

دیتا پروژکتور ایسر V7850

H7850-تعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

دیتا پروژکتور ایسر H7850

dlp
HOME
dlp
HOME
dlp
school
H6531BDتعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

ویدئو پروژکتور ایسرH6531B

X1125Cتعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

دیتا پروژکتور ایسر X1125C

X1126AH-تعمیر-ویدئو-پروژکتور-ایسر-مدل
logo-acer

دیتا پروژکتور ایسر X1126

dlp
HOME
dlp
HOME
dlp
school

در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور ایسر (acer) ، تعمیر تمامی برند های ویدئو پروژکتور به همراه گارانتی با کارشناسان ما در صدرا سرویس ( سدرا سرویس ) با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شماره تماس : ۳۷۰۲۴-۰۵۱

آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی ۲۱ و۲۳ پلاک ۱۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *